Agenda
27-03 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
16-06 Afsluitdag
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zondag 18-02
TijdWedstrijd
13:30 Refleks 5 - Die Haghe 7
14:40 Refleks 4 - Eibernest 5
15:50 Refleks 3 - Eibernest 4
Dinsdag 20-02
TijdWedstrijd
20:30 Refleks 2 - Sporting 3
Zaterdag 24-02
TijdWedstrijd
09:00 Nieuwerkerk F4 - Refleks F2
10:00 Valto E3 - Refleks E2
13:00 ALO F1 - Refleks F1
14:00 Fluks B1 - Refleks B2
17:00 ALO A2 - Refleks A2
 
 
 
 
 
Jeugd technische commissie (JTC)

Voorzitter : Marvin de Roode
Leden : Jolijn de Zoete, Nicole Zorgman, Mandy van Westbroek, Michelle Bekker

De Jeugd Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Voorzitter JTC: Marvin de Roode
Secretaris: Jolijn de Zoete
Materiaalcoördinator: Maurice Kievit
Coördinator B/C: 
Coördinator D: Ellen Toonen
Coördinator E/F/Kangoeroes: Nicole Zorgman / Michelle Bekker


Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
 

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

Wedstrijdsecretariaat
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

 

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even met ons bellen, zodat we de afmelding nog kunnen werken. E-mail: wsjeugd@refleks.nl

 

 

 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
18Emile Roeleven(13)
19Frank de Jong(30)
22Daniel Hoogenraad(12)
22Raymond IJsselstijn(44)
22Rob Schraven(69)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks