Agenda
01-02 Darttoernooi
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
01-07 Jubileumreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 18-01
TijdWedstrijd
09:15 Refleks E3 - Valto E6
09:15 Refleks E2 - Vriendenschaar (B) E1
09:15 Refleks E1 - Nieuwerkerk E1
10:15 Refleks D2 - Eibernest D1
11:15 Refleks D3 - Avanti/Post Makelaardij D5
11:30 Nieuwerkerk E11 - Refleks E4
12:00 Refleks C2 - Eureka C1
12:15 Fortuna F5 - Refleks F2
12:15 Refleks A3 - Eibernest A2
13:00 Refleks C1 - Merwede/Multiplaat C1
13:30 Refleks 7 - TOP/SolarCompleet 7
14:00 Refleks C3 - Phoenix C3
14:00 TOP/SolarCompleet D1 - Refleks D1
15:30 Eibernest B1 - Refleks B1
16:30 ADOS 1 - Refleks 1
17:15 KZ Danaïden A1 - Refleks A1
17:30 ESDO A1 - Refleks A2
18:10 Eibernest 2 - Refleks 2
18:30 KIOS (N) B3 - Refleks B2
Zondag 19-01
TijdWedstrijd
13:15 Phoenix 3 - Refleks 4
13:15 Refleks 6 - Sperwers 2
14:25 Refleks 5 - Fortuna 5
14:30 GG/IJskoud de Beste 4 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Jeugd technische commissie (JTC)

Voorzitter : Marvin de Roode
Leden : Jolijn de Zoete, Nicole Zorgman, Mandy van Westbroek, Michelle Bekker

De Jeugd Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Voorzitter JTC: Jeffrey Mosterd
Secretaris: Jolijn de Zoete
Coördinator B: Stefan Helgers
Coordinator C: Mandy van Westbroek
Coördinator D:  Laura Dekker
Coördinator E/F/Kangoeroes: Desiree Helgers
 
 
Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
 

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

Wedstrijdsecretariaat
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

 

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even met ons bellen, zodat we de afmelding nog kunnen werken. E-mail: wsjeugd@refleks.nl

 

 

 

Stefan Helgers

 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
18Danielle Hubert(48)
19Karin Engel - Rosenveldt(49)
20Wouter Breman(23)
22Tijs Wolferink(4)
23Aniek Kempeneers(23)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks