Agenda
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
04-11 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
07-11 ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 30-09
TijdWedstrijd
09:15 KVSE4 - Refleks E2
09:30 Die Haghe F2 - Refleks F2
10:00 Refleks B2 - GKV B1
10:00 Dubbel Zes E2 - Refleks E3
10:00 Dubbel Zes F1 - Refleks F1
10:15 Dijkvogels D1 - RefleksD1
10:25 Achilles E1 - Refleks E1
11:15 Refleks B1 - Valto B1
11:15 Futura C2 - Refleks C3
11:30 Valto D5 - Refleks D3
12:00 ALO C2 - Refleks C2
12:15 Futura D1 - Refleks D2
12:30 Refleks A2 - Achilles A4
13:45 EKVA 2 - Refleks 2
14:00 Refleks A1 - KVSA2
14:00 Refleks C1 - VEO C1
Zondag 01-10
TijdWedstrijd
10:30 Eibernest 3 - Refleks 3
11:30 Phoenix 4 - Refleks 4
13:00 Refleks 5 - Dubbel Zes 4
14:30 Wez Handich/DOW 1 - Refleks 1
 
 
 
 
 
Technische commissie (TC)

Voorzitter : Miranda Breman
Leden : Renee Koster, Trix Eygenraam, Frank de Jong

De Technische Commissie is opgesplitst in meerdere sub-commissies:
Uitvoering  /  Scheidsrechterszaken

Hoofd TC: Miranda Breman
Contactpersoon KNKV/Verenigingen: Renée Koster
Coördinator 1/2/4: Trix Eygenraam
Coördinator 4/5: vacant
Coördinator A1/A2: Frank de Jong

Miranda Breman zal het bestuur op de hoogte houden van alle zaken rondom de Technische Commissie.

Uitvoering
Sandra Zevenbergen (wedstrijdsecretaris ABC-jeugd)
Annelies Meijer (wedstrijdsecretaris DEF-jeugd)
Renée Koster (ondersteunt wedstrijdsecretariaat senioren en oefenwedstrijden)

Scheidsrechterszaken
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Scheidsrechtersaanwijzging)
Ido Vrijdag en Robin Pardoen (Werving, Begeleiding, Bijscholing en Aanwijzing)

De JTC bestaat uit:
Voorzitter JTC: Marvin de Roode
Secretaris: Jolijn de Zoete
Materiaalcoördinator: Maurice Kievit en Glenn Oosterveen
Coördinator B/C: Jolijn de Zoete
Coördinator D: Ellen Toonen
Coördinator E/F/Kangoeroes: Nicole Zorgman / Michelle Bekker
Trainerscoördinator: Rick Buitelaar en Remco Broekman

Wedstrijdsecretariaten:
Het wedstrijdsecretariaat voor de A, B en C-jeugd: Sandra Zevenbergen
tel:  06-47026674
mail: wsjeugd@refleks.nl

Het wedstrijdsecretariaat voor de D, E en F-jeugd: Annelies Meijer 
tel:  06-24596596
mail: wsjeugd@refleks.nl

Ondersteuning van het wedstrijdsecretariaat voor de senioren: Renée Koster
tel:  06-25445822
mail:  wssenjun@refleks.nl

Afschrijven:
Nog steeds geldt voor afschrijven per e-mail (ook voor oefenwedstrijden), dat dit uiterlijk kan tot de donderdagavond voor de wedstrijd. Daarna graag even bellen (voor A met Sandra en voor senioren met eigen team), zodat we de afmelding nog kunnen werken.
E-mail voor afschrijven van A-junioren: wsjeugd@refleks.nl


 

E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
27Sander Hoogenraad(10)
27Jeroen Hoogenraad(10)
28Denise van Wees(26)
28Arjan Roos(21)
29Patricia Koster(67)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks