Agenda
24-10 ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
04-11 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 23-09
TijdWedstrijd
10:00 Tempo A2 - Refleks A1
10:00 Refleks C1 - Avanti C1
10:00 Weidevogels E4 - Refleks E3
10:00 Refleks D2 - Die Haghe D2
10:00 Refleks C3 - KVSC3
10:30 Eibernest F1 - Refleks F2
11:00 Refleks E1 - de Meervogels E1
11:00 Fortuna B3 - Refleks B2
12:00 ALO F1 - Refleks F1
12:00 Refleks D3 - Avanti D6
12:00 Refleks E2 - Futura E3
12:30 KVSC2 - Refleks C2
12:30 WION A2 - Refleks A2
13:00 Refleks D1 - Avanti D2
14:15 ALO B1 - Refleks B1
Zondag 24-09
TijdWedstrijd
11:30 Refleks 3 - SDO (V) 2
11:30 Refleks 5 - Futura 4
13:00 Refleks 2 - KIOS (R) 2
13:00 Refleks 4 - Ten Donck 2
14:30 Refleks 1 - KIOS (R) 1
 
 
 
 
 
Programma

 
Zaterdag 23 september
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Tempo A2 - Refleks A12029A-jeug Zegersloot4K40
10:00Refleks C3 - KVS/Maritiem C34929C-jeug Prinses Irene2bK40
10:00Refleks D2 - Die Haghe D26344D-jeug Prinses Irene3bK40
10:00Weidevogels E4 - Refleks E39472E-jeug Merenveld Bleiswijk1b1K24
10:00Refleks C1 - Avanti C17070C-jeug Prinses Irene2bK40
10:30HKV/Ons Eibernest F1 - Refleks F210201F-jeug HKV/Ons Eibernest2bK24
11:00Fortuna/Delta Logistiek B3 - Refleks B23718B-jeug Kruithuisweg-Oost1K40
11:00Refleks E1 - de Meervogels E17793E-jeug Prinses Irene3aK60
12:00Refleks E2 - Futura E38210E-jeug Prinses Irene3aK60
12:00Refleks D3 - Avanti D612277D-jeug Prinses Irene2bK40
12:00ALO F1 - Refleks F110049F-jeugBosjes van Pex1aK60
12:30WION A2 - Refleks A212989A-jeug Max Planckplaats Rotterdam2aK60
12:30KVS/Maritiem C2 - Refleks C24785C-jeugCas van Dijkpark2bK40
13:00Refleks D1 - Avanti D25925D-jeug Prinses Irene2bK40
14:15ALO B1 - Refleks B16737B-jeugBosjes van Pex1bK40
 
Zondag 24 september
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 3 - SDO (V) 24150Reserv Prinses Irene1aK60
11:30Refleks 5 - Futura 4587Senior Prinses Irene2aK60
13:00Refleks 4 - Ten Donck 28012Reserv Prinses Irene2aK60
13:00Refleks 2 - KIOS (R) 28830Reserv Prinses Irene1aK60
14:30Refleks 1 - KIOS (R) 16207Standa Prinses Irene1aK60
 
Zaterdag 30 september
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:15KVS/Maritiem E4 - Refleks E29754E-jeugCas van Dijkpark2aK60
09:30Die Haghe F2 - Refleks F210442F-jeugBaambruggestraat 102b1K24
10:00Refleks B2 - GKV B13837B-jeug Prinses Irene2bK40
10:00Dubbel Zes E2 - Refleks E39730E-jeugStokroosveld (DZ)1K40
10:00Dubbel Zes F1 - Refleks F110013F-jeugStokroosveld (DZ)1K40
10:15Dijkvogels D1 - RefleksD15743D-jeug Dijkvogels Maasdijk1K40
10:25Achilles E1 - Refleks E17657E-jeugPomonaplein3G
11:15Refleks B1 - Valto B16807B-jeug Prinses Irene2bK40
11:15Futura C2 - Refleks C34751C-jeugStokroosveld (F)1aK40
11:30Valto D5 - Refleks D312283D-jeug De Zwet de Lier2K40
12:00ALO C2 - Refleks C24655C-jeugBosjes van Pex1bK40
12:15Futura D1 - Refleks D25956D-jeugStokroosveld (F)1aK40
12:30Refleks A2 - Achilles A412990A-jeug Prinses Irene2bK40
13:45EKVA 2 - Refleks 23583ReservFanny Blankers Koenpark Almere1K40
14:00Refleks C1 - VEO C17134C-jeug Prinses Irene2bK40
14:00Refleks A1 - KVS/Maritiem A22520A-jeug Prinses Irene1aK60
 
Zondag 01 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:30HKV/Ons Eibernest 3 - Refleks 34438Reserv HKV/Ons Eibernest1aK40
11:30Phoenix 4 - Refleks 4514ReservVan Doornenplantsoen Z'meer1aK60
13:00Refleks 5 - Dubbel Zes 4586Senior Prinses Irene1aK60
14:30Wez Handich/DOW 1 - Refleks 19823Standa It Hagehiem Rottevalle1aK60
 
Zaterdag 07 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E312708E-jeug Prinses Irene2cK24
10:00Refleks D3 - Achilles D312278D-jeug Prinses Irene2bK40
10:00Refleks E3 - Phoenix E48967E-jeug Prinses Irene3bK40
10:00Refleks F2 - Achilles F210431F-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks F1 - Die Haghe F110161F-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks E2 - ALO E38209E-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks D2 - KVS/Maritiem D26345D-jeug Prinses Irene2bK40
11:00KVS/Maritiem B2 - Refleks B24038B-jeugCas van Dijkpark1bK40
11:30Dijkvogels C1 - Refleks C17099C-jeug Dijkvogels Maasdijk1K40
12:00Refleks D1 - Valto D15924D-jeug Prinses Irene2bK40
12:25OZC A1 - Refleks A212992A-jeug De Enk Rotterdam1aK60
13:00Refleks C3 - Achilles C24927C-jeug Prinses Irene2bK40
14:00Refleks C2 - Dubbel Zes C14735C-jeug Prinses Irene2bK40
14:00Avanti B2 - Refleks B16739B-jeug De Groene Wijdte1K40
17:00Achilles A2 - Refleks A12025A-jeugPomonaplein1aK60
 
Zondag 08 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 3 - Die Haghe 51433Reserv Prinses Irene1aK60
13:00Phoenix 5 - Refleks 5582SeniorVan Doornenplantsoen Z'meer1aK60
13:00Refleks 4 - Die Haghe 65040Reserv Prinses Irene2aK60
13:00Refleks 2 - KZ Hiltex 4565Reserv Prinses Irene1aK60
14:30Refleks 1 - AKC (AL) 19462Standa Prinses Irene1aK60
 
Zaterdag 14 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Vriendenschaar (B) D3 - Refleks D312279D-jeug Groene Zoom Bodegraven1K40
10:00Avanti D2 - Refleks D114180Sportlaan 1
11:00Avanti C1 - Refleks C111294Sportlaan 1
11:00Achilles F2 - Refleks F214038De Mient
14:00Refleks A1 - Fortuna/Delta Logistiek A22492A-jeug Prinses Irene1aK60
 
Zondag 15 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30ALO 4 - Refleks 4513ReservBosjes van Pex1aK60
12:30DSC 4 - Refleks 34434Reserv Eindhoven-Noord Eindhoven1K40
13:00DOT (O) 2 - Refleks 23582ReservDe Rusheuvel Oss1aK60
14:30DOT (O) 1 - Refleks 19828StandaDe Rusheuvel Oss1aK60
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
22Fiep van der Wilt(14)
22Carol Zeijdel(58)
22Renee Kaan(17)
23Edwin Heesterman(45)
27Sander Hoogenraad(10)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks