Agenda
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
04-11 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
07-11 ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 30-09
TijdWedstrijd
09:15 KVSE4 - Refleks E2
09:30 Die Haghe F2 - Refleks F2
10:00 Refleks B2 - GKV B1
10:00 Dubbel Zes E2 - Refleks E3
10:00 Dubbel Zes F1 - Refleks F1
10:15 Dijkvogels D1 - RefleksD1
10:25 Achilles E1 - Refleks E1
11:15 Refleks B1 - Valto B1
11:15 Futura C2 - Refleks C3
11:30 Valto D5 - Refleks D3
12:00 ALO C2 - Refleks C2
12:15 Futura D1 - Refleks D2
12:30 Refleks A2 - Achilles A4
13:45 EKVA 2 - Refleks 2
14:00 Refleks A1 - KVSA2
14:00 Refleks C1 - VEO C1
Zondag 01-10
TijdWedstrijd
10:30 Eibernest 3 - Refleks 3
11:30 Phoenix 4 - Refleks 4
13:00 Refleks 5 - Dubbel Zes 4
14:30 Wez Handich/DOW 1 - Refleks 1
 
 
 
 
 
Programma

 
Zaterdag 30 september
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:15KVS/Maritiem E4 - Refleks E29754E-jeugCas van Dijkpark2aK60
09:30Die Haghe F2 - Refleks F210442F-jeugBaambruggestraat 102b1K24
10:00Refleks B2 - GKV B13837B-jeug Prinses Irene2bK40
10:00Dubbel Zes E2 - Refleks E39730E-jeugStokroosveld (DZ)1K40
10:00Dubbel Zes F1 - Refleks F110013F-jeugStokroosveld (DZ)1K40
10:15Dijkvogels D1 - RefleksD15743D-jeug Dijkvogels Maasdijk1K40
10:25Achilles E1 - Refleks E17657E-jeugPomonaplein3G
11:15Refleks B1 - Valto B16807B-jeug Prinses Irene2bK40
11:15Futura C2 - Refleks C34751C-jeugStokroosveld (F)1aK40
11:30Valto D5 - Refleks D312283D-jeug De Zwet de Lier2K40
12:00ALO C2 - Refleks C24655C-jeugBosjes van Pex1bK40
12:15Futura D1 - Refleks D25956D-jeugStokroosveld (F)1aK40
12:30Refleks A2 - Achilles A412990A-jeug Prinses Irene2bK40
13:45EKVA 2 - Refleks 23583ReservFanny Blankers Koenpark Almere1K40
14:00Refleks A1 - KVS/Maritiem A22520A-jeug Prinses Irene1aK60
14:00Refleks C1 - VEO C17134C-jeug Prinses Irene2bK40
 
Zondag 01 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:30HKV/Ons Eibernest 3 - Refleks 34438Reserv HKV/Ons Eibernest1aK40
11:30Phoenix 4 - Refleks 4514ReservVan Doornenplantsoen Z'meer1aK60
13:00Refleks 5 - Dubbel Zes 4586Senior Prinses Irene1aK60
14:30Wez Handich/DOW 1 - Refleks 19823Standa It Hagehiem Rottevalle1aK60
 
Zaterdag 07 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E312708E-jeug Prinses Irene2cK24
10:00Refleks D3 - Achilles D312278D-jeug Prinses Irene2bK40
10:00Refleks E3 - Phoenix E48967E-jeug Prinses Irene3bK40
10:00Refleks F2 - Achilles F210431F-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks F1 - Die Haghe F110161F-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks E2 - ALO E38209E-jeug Prinses Irene3bK40
11:00Refleks D2 - KVS/Maritiem D26345D-jeug Prinses Irene2bK40
11:00KVS/Maritiem B2 - Refleks B24038B-jeugCas van Dijkpark1bK40
11:30Dijkvogels C1 - Refleks C17099C-jeug Dijkvogels Maasdijk1K40
12:00Refleks D1 - Valto D15924D-jeug Prinses Irene2bK40
12:25OZC A1 - Refleks A212992A-jeug De Enk Rotterdam1aK60
13:00Refleks C3 - Achilles C24927C-jeug Prinses Irene2bK40
14:00Avanti B2 - Refleks B16739B-jeug De Groene Wijdte1K40
14:00Refleks C2 - Dubbel Zes C14735C-jeug Prinses Irene2bK40
17:00Achilles A2 - Refleks A12025A-jeugPomonaplein1aK60
 
Zondag 08 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 3 - Die Haghe 51433Reserv Prinses Irene1aK60
13:00Phoenix 5 - Refleks 5582SeniorVan Doornenplantsoen Z'meer1aK60
13:00Refleks 4 - Die Haghe 65040Reserv Prinses Irene2aK60
13:00Refleks 2 - KZ Hiltex 4565Reserv Prinses Irene1aK60
14:30Refleks 1 - AKC (AL) 19462Standa Prinses Irene1aK60
 
Zaterdag 14 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Vriendenschaar (B) D3 - Refleks D312279D-jeug Groene Zoom Bodegraven1K40
10:00Avanti D2 - Refleks D114180Sportlaan 1
11:00Achilles F2 - Refleks F214038De Mient
11:00Avanti C1 - Refleks C111294Sportlaan 1
14:00Refleks A1 - Fortuna/Delta Logistiek A22492A-jeug Prinses Irene1aK60
 
Zondag 15 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30ALO 4 - Refleks 4513ReservBosjes van Pex1aK60
12:30DSC 4 - Refleks 34434Reserv Eindhoven-Noord Eindhoven1K40
13:00DOT (O) 2 - Refleks 23582ReservDe Rusheuvel Oss1aK60
14:30DOT (O) 1 - Refleks 19828StandaDe Rusheuvel Oss1aK60
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
27Sander Hoogenraad(10)
27Jeroen Hoogenraad(10)
28Denise van Wees(26)
28Arjan Roos(21)
29Patricia Koster(67)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks