Agenda
25-08 Beachkorfbal toernooi bij Refleks
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Er zijn geen wedstrijden
deze week.
 
 
 
 
 
Uitslagen

 
Dinsdag 19 juni
WedstrijdUitslag
Refleks B2 - Avanti B3
 
Zondag 03 juni
WedstrijdUitslag
Refleks 5 - ALO 513 - 13
Refleks 4 - ALO 415 - 18
Refleks 3 - DSC 413 - 19
Refleks 2 - DOT (O) 218 - 16
Refleks 1 - DOT (O) 123 - 12
 
Zaterdag 02 juni
WedstrijdUitslag
ONDO (G) E1 - Refleks E118 - 7
Phoenix D2 - Refleks D2
Fortuna/Delta Logistiek A2 - Refleks A137 - 11
KVS/Maritiem B1 - Refleks B113 - 13
Avanti/Flexcom D3 - Refleks D19 - 13
Refleks F3 - Dijkvogels F310 - 6
Refleks C2 - weidevogels C210 - 1
Refleks F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1
Refleks E3 - Phoenix 49 - 3
Refleks C1 - Avanti/Flexcom C28 - 9
Refleks F2 - Valto F412 - 5
Refleks E2 - Avanti/Flexcom E714 - 5
Refleks B2 - GKV (H) B214 - 8
Pernix D3 - Refleks D3
 
Zondag 27 mei
WedstrijdUitslag
KZ/Hiltex 4 - Refleks 216 - 16
Die Haghe 5 - Refleks 317 - 16
Die Haghe 6 - Refleks 422 - 11
Futura 5 - Refleks 522 - 11
AKC (Al) 1 - Refleks 123 - 16
 
Zaterdag 26 mei
WedstrijdUitslag
Refleks A1 - Achilles (Hg) A215 - 20
Tempo C2 - Refleks C19 - 8
ONDO F1 - Refleks F115 - 9
VEO E5 - Refleks E30 - 7
Futura E4 - Refleks E22 - 12
LYNX F1 - Refleks F24 - 15
Refleks D2 - ALO D111 - 10
ALO A2 - Refleks A211 - 10
Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E15 - 24
Refleks D3 - de Meervogels D30 - 14
Refleks B1 - HKV/Ons Eibernest B115 - 12
Refleks D1 - ODO D116 - 5
Maassluis F3 - Refleks F36 - 3
Die Haghe B2 - Refleks B214 - 7
Valto C4 - Refleks C26 - 12
 
Vrijdag 25 mei
WedstrijdUitslag
Refleks A2 - GKV (H) A116 - 18
 
Woensdag 23 mei
WedstrijdUitslag
ODO F1 - Refleks F112 - 10
 
Dinsdag 22 mei
WedstrijdUitslag
Refleks D1 - Dijkvogels D110 - 6
 
Donderdag 17 mei
WedstrijdUitslag
Excelsior (D) F3 - Refleks F33 - 2
Refleks C1 - Dijkvogels C17 - 10
 
Woensdag 16 mei
WedstrijdUitslag
Achilles (Hg) B2 - Refleks B19 - 17
KVS/Maritiem E4 - Refleks E32 - 0
 
Zondag 13 mei
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - HKV/Ons Eibernest 317 - 13
Dubbel Zes 4 - Refleks 511 - 14
Refleks 1 - Wez Handich/DOW 122 - 16
Refleks 4 - Phoenix 415 - 13
 
Zaterdag 12 mei
WedstrijdUitslag
Refleks 2 - EKVA 218 - 16
 
Zaterdag 28 april
WedstrijdUitslag
Refleks A2 - Die Haghe A210 - 14
Excelsior (D) A1 - Refleks A113 - 16
 
Donderdag 26 april
WedstrijdUitslag
KVS/Maritiem A2 - Refleks A118 - 12
 
Zondag 22 april
WedstrijdUitslag
Ten Donck 2 - Refleks 412 - 18
SDO (V) 2 - Refleks 318 - 19
KIOS (R) 2 - Refleks 219 - 9
KIOS (R) 1 - Refleks 128 - 10
Refleks 5 - Dubbel Zes 413 - 17
 
Zaterdag 21 april
WedstrijdUitslag
GKV (H) C2 - Refleks C212 - 6
Refleks B2 - KZ Danaiden B39 - 3
Refleks D1 - KVS/Maritiem D16 - 10
Die Haghe D2 - Refleks D212 - 8
Refleks A1 - Tempo A212 - 20
Achilles (Hg) E3 - Refleks E28 - 3
Refleks E1 - Avanti/Flexcom E12 - 10
Dijkvogels C1 - Refleks C18 - 9
Refleks F1 - ODO F110 - 15
Refleks B1 - Achilles (Hg) B213 - 9
Dubbel Zes D2 - Refleks D315 - 5
Refleks F2 - ONDO (G) F411 - 5
Refleks E3 - KVS/Maritiem E42 - 3
Refleks A2 - ONDO (G) A39 - 8
 
Zondag 15 april
WedstrijdUitslag
Refleks 1 - Synergo 113 - 14
Refleks 2 - Synergo 216 - 22
ALO 5 - Refleks 519 - 13
Refleks 3 - Synergo 324 - 17
 
Zaterdag 14 april
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek D2 - Refleks D16 - 8
GKV (H) B2 - Refleks B24 - 12
Fortuna/Delta Logistiek F1 - Refleks F118 - 13
Avanti/Flexcom C2 - Refleks C110 - 8
Valto F4 - Refleks F25 - 16
Avanti/Flexcom E7 - Refleks E26 - 8
Weidevogels C2 - Refleks C23 - 2
Phoenix E4 - Refleks E32 - 8
Refleks F3 - ONDO (G) F55 - 7
Refleks 4 - GKV (H) 314 - 9
Refleks E1 - ONDO (G) E19 - 8
Avanti/Flexcom A4 - Refleks A214 - 9
Refleks D2 - Phoenix D29 - 3
Refleks B1 - KVS/Maritiem B112 - 14
Refleks D3 - Pernix D36 - 9
 
Zondag 08 april
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek 4 - Refleks 312 - 16
Apollo 1 - Refleks 119 - 16
Apollo 2 - Refleks 213 - 22
KZ Danaiden 7 - Refleks 413 - 27
 
Zaterdag 07 april
WedstrijdUitslag
Excelsior (D) D1 - Refleks D14 - 3
ONDO F4 - Refleks F25 - 14
Avanti/Flexcom E1 - Refleks E119 - 1
Refleks F3 - Avanti/Flexcom F36 - 3
Refleks E2 - Achilles (Hg) E36 - 4
Refleks D3 - Dubbel Zes D25 - 9
KZ Danaiden B3 - Refleks B20 - 7
Refleks D2 - Die Haghe D23 - 3
Refleks C2 - GKV (H) C23 - 4
 
Vrijdag 06 april
WedstrijdUitslag
Refleks 5 - Futura 5 (verplaatst)8 - 6
 
Zondag 01 april
WedstrijdUitslag
Refleks 4 - HKV/Ons Eibernest 620 - 6
Refleks 1 - Apeldoorn 116 - 17
Refleks 3 - DeetosSnel 415 - 10
 
Zaterdag 31 maart
WedstrijdUitslag
Refleks A1 - Avanti/Flexcom A113 - 28
HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B116 - 12
De Meervogels F3 - Refleks F33 - 6
ALO D1 - Refleks D27 - 5
De Meervogels D3 - Refleks D316 - 1
Refleks F2 - LYNX F130 - 0
Refleks C2 - Valto C46 - 1
Refleks E3 - VEO E53 - 1
DES A2 - Refleks A211 - 13
Refleks 2 - Wit Blauw/Green Organics 312 - 14
Refleks E2 - Futura E40 - 10
Refleks F1 - ONDO (G) F16 - 8
Refleks C1 - Tempo C27 - 8
Refleks B2 - Die Haghe B28 - 8
Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E114 - 2
 
Dinsdag 27 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 2 - ODO 2
Refleks 1 - ODO 1
 
Zaterdag 24 maart
WedstrijdUitslag
Refleks F2 - Refleks F3
Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E1
Refleks B1 - Avanti B2
Refleks A2 - Avanti A5
Refleks E3 - KVS E4
Avanti E5 - Refleks E2
Refleks B2 - DES B3
Avanti C4 - Refleks C3
DES D1 - Refleks D2
DES D2 - Refleks D3
Refleks D1 - Blauw-wit (A) D1
Refleks A1 - ZKC 31 A1
Refleks C1 - Fortuna/Delta Logistiek C3
Refleks F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1
 
Dinsdag 20 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - DES 4
Refleks 4 - DES 5
Refleks C1 - DES C1
 
Zaterdag 17 maart
WedstrijdUitslag
Dijkvogels A1- Refleks A1
Olympia (S) D2 - Refleks D2
 
Woensdag 14 maart
WedstrijdUitslag
KCC/SO natural A4 - Refleks A2
 
Zondag 11 maart
WedstrijdUitslag
Wez Handich/DOW 1 - Refleks 120 - 17
Dubbel Zes 3 - Refleks 519 - 12
Groen Geel 4 - Refleks 213 - 14
 
Zaterdag 10 maart
WedstrijdUitslag
Refleks E3 - Excelsior E710 - 6
KCR C1 - Refleks C19 - 3
KVS/Maritiem C3 - Refleks C320 - 6
Refleks F1 - Die Haghe F115 - 3
Refleks F2 - Nieuwerkerk F45 - 5
Refleks D2 - Sperwers D113 - 9
Refleks D1 - Dijkvogels D110 - 5
Refleks B1 - VEO B214 - 6
GKV (H) D1 - Refleks D35 - 3
Merwede/Multiplaat 3 - Refleks 314 - 22
ALO 3 - Refleks 420 - 20
Tempo A2 - Refleks A128 - 11
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
21Jeanine Roland(50)
24Jeffrey Mosterd(21)
26Sacha Jol(6)
30Richard van der Velden(69)
30Rick Buitelaar(25)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks