Agenda
26-01 Apr├Ęs Ski Party
13-07 Afsluitdag 2019
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 19-01
TijdWedstrijd
09:00 RWA E2 - Refleks E2
09:15 Refleks E4 - ODO E4
09:15 Refleks F1 - Futura F1
09:15 Refleks E3 - Futura E2
10:15 Refleks D1 - ONDO (G) D1
11:15 Refleks C2 - WION C1
12:00 KVSB1 - Refleks B1
12:15 Refleks B2 - Fortuna B4
13:00 Achilles D2 - Refleks D2
13:45 Refleks 2 - KIOS (N) 2
15:00 Refleks 1 - KIOS (N) 1
19:00 Refleks A2 - Olympia (S) A2
19:00 Refleks A1 - Excelsior (D) A1
Zondag 20-01
TijdWedstrijd
13:30 Refleks 6 - Keep Fit '70 4
14:40 Refleks 5 - AW/DTV 4
15:50 Refleks 4 - Sporting Trig. 4
17:00 Refleks 3 - DOT (O) 2
 
 
 
 
 
22-11-2017Zaalcommissarissen schema voor de Marimba

Hierbij het schema van de zaalcommissarissen voor de Marimbahal dit seizoen.

2-12-2017 19:00 Refleks 1 Jurytafel.
2-12-2017 17:45 Refleks 2 Luka van Someren/Brandon Pronk.
2-12-2017 16:30 Refleks A1 Nadine Peters/Rachelle Peters.
3-12-2017 15:45 Refleks 3 Gaby Noordermeer/Amy Bouman.
3-12-2017 14:35 Refleks 4 Arthur Groen/Walter Kerkhof.
3-12-2017 13:25 Refleks 5 Sander van der Meulen/Sanne Eijgenraam.
10-12-2017 16:00 Refleks 1 Jurytafel.
10-12-2017 14:45 Refleks 2 Chris van de Coevering/Ruud Romer.
10-12-2017 17:15 Refleks 4 Stefan Helgers/Bart Noordermeer.
10-12-2017 13:30 Refleks 5 Stefan Wessels/Jeffrey Mosterd.
6-1-2018 18:45 Refleks 3 Richard Schel/Linde Stellaard
6-1-2018 17:35 Refleks A1 Tiko van Someren/Leon Heesterman
6-1-2018 16:25 Refleks A2 Dennis de Jong/Frank de Jong
7-1-2018 15:55 Refleks 1 Jurytafel
7-1-2018 14:35 Refleks 2 Onno Offerman/Anoek Verbeij
7-1-2018 13:25 Refleks 5 Jolijn de Zoete/Jennifer Vink
20-1-2018 18:30 Refleks 1 Jurytafel
21-1-2018 15:45 Refleks 2 Meagan Smits Schouten/Wesley Tjin
21-1-2018 14:35 Refleks 3 Marcel van Lith/Maureen van der Kroft
21-1-2018 13:25 Refleks 4 Robin Schijf/Desiree Helgers
28-1-2018 17:00 Refleks 1 Jurytafel
28-1-2018 15:50 Refleks 2 Tim Habermehl/Jesper Lourens
28-1-2018 14:40 Refleks 3 Alex Kaan/Michelle Bekker
28-1-2018 13:30 Refleks 4 Nadia Marcolina Mattion/Matthijs Schouten
28-1-2018 18:30 Refleks 5 Ivar Roeleven/Annelies Meijer
17-2-2018 14:40 Refleks 1 Jurytafel
17-2-2018 13:25 Refleks 2 Miranda Breman/Petra Mosterd
18-2-2018 15:50 Refleks 3 Maurice Kievit/Beau van Maanen
18-2-2018 14:40 Refleks 4 Arthur Groen/Walter Kerkhof
18-2-2018 13:30 Refleks 5 Paul Kraakman/Dorian Hauser
 

<< Terug
 
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
19Karin Engel - Rosenveldt(48)
20Wouter Breman(22)
23Aniek Kempeneers(22)
25Jolijn de Zoete(29)
26Lindsay de Roo(17)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks