Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
11-05-2018Sportspot Korfbal

De Ontdekkers Rijswijk organiseert i.s.m. Korfbalvereniging Refleks Sportspot Korfbal. Tijdens Sportspot Korfbal leer je in zes lessen de beginselen van korfbal.

Onze leden kunnen dit al natuurlijk, maar het zal leuk zijn wanneer de kinderen hun klasgenootjes uitnodigen om mee te doen. Na afloop van deze periode mogen de kinderen die enthousiast zijn, ook nog eens bij ons twee keer gratis meetrainen.

Start dinsdag 22 mei (verplicht aanmelden)
Tijd 15.45 - 17.00 uur
Leeftijd Vanaf 6 jaar
Locatie Brede School Stationskwartier

Start donderdag 24 mei (verplicht aanmelden)
Tijd 15.45 - 17.00 uur
Leeftijd Vanaf 6 jaar
Locatie Petrusschool

Start maandag 28 mei (verplicht aanmelden)
Tijd 15.15 - 16.30 uur
Leeftijd Vanaf 6 jaar
Locatie Nicolaas Beetsschool

Aanmelden via Alwin Uding
a.uding@haaglandenbeweegt.nl


<< Terug
 
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
13Dylan Toonen(15)
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks