Agenda
01-02 Darttoernooi
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
01-07 Jubileumreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 18-01
TijdWedstrijd
09:15 Refleks E3 - Valto E6
09:15 Refleks E2 - Vriendenschaar (B) E1
09:15 Refleks E1 - Nieuwerkerk E1
10:15 Refleks D2 - Eibernest D1
11:15 Refleks D3 - Avanti/Post Makelaardij D5
11:30 Nieuwerkerk E11 - Refleks E4
12:00 Refleks C2 - Eureka C1
12:15 Fortuna F5 - Refleks F2
12:15 Refleks A3 - Eibernest A2
13:00 Refleks C1 - Merwede/Multiplaat C1
13:30 Refleks 7 - TOP/SolarCompleet 7
14:00 Refleks C3 - Phoenix C3
14:00 TOP/SolarCompleet D1 - Refleks D1
15:30 Eibernest B1 - Refleks B1
16:30 ADOS 1 - Refleks 1
17:15 KZ Danaïden A1 - Refleks A1
17:30 ESDO A1 - Refleks A2
18:10 Eibernest 2 - Refleks 2
18:30 KIOS (N) B3 - Refleks B2
Zondag 19-01
TijdWedstrijd
13:15 Phoenix 3 - Refleks 4
13:15 Refleks 6 - Sperwers 2
14:25 Refleks 5 - Fortuna 5
14:30 GG/IJskoud de Beste 4 - Refleks 3
 
 
 
 
 
25-10-2019G-Korfbal tijdens de Haagse Korfbaldagen

We heten jullie graag welkom op zaterdag 2 november in de Sportcampus Zuiderpark te Den Haag en wellicht op 9 november in de sporthal HKV/Ons Eibernest.

Mireille en Ramon gaan namens Refleks meedoen aan de HKD in een gecombineerd team met spelers van Refleks, Dijkvogels en HKV/OE. Helaas hebben we nog niet voldoende spelers om een eigen team te maken.

Dit is het programma voor 2 november;

Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal A

10:10 u               Tempo G2                               –    Sporting Trigon G                  

11:20 u               Sporting Trigon G                   -     D.Zes/Vrijbuiters G                      

12:30 u               D.Zes/Vrijbuiters G                 -     Tempo G2

13:40 u               Dijkvogels G1                         -     HKV/Ons Eibernest G

14:50 u               HKV/Ons Eibernest G            -     Refleks/Dijkvogels G team

16:00 u               Refleks/Dijkvogels G-team-     Dijkvogels G1

Sportcampus Zuiderpark, Den Haag - Breedtesporthal B

10:10 u               Korbatjo G1/G2                       -     D.Zes/ Vrijbuiters G team

11:20 u               Korbatjo G1/G2                       -     Tempo G2

12:30 u               Sporting Trigon G1                 -     Korbatjo G1/G2

13:40 u               Albatros G1                             -     Refleks/Dijkvogels G-team

14:50 u               Albatros G1                             -     Dijvogels G1

16:00 u               HKV/Ons Eibernest G            -     Albatros G1

16:45 Medaille uitreiking alle deelnemers Poule B met een fotomoment van de deelnemende ploegen.

De poulewedstrijden duren 2 x 12,5 minuut zonder rust, Halverwege wisselen van functie. Alle deelnemers ontvangen een aandenken in de vorm van een medaille aan het toernooi. Ook zal er van iedere ploeg een mooie teamfoto gemaakt worden welke jullie nagestuurd krijgen.

We hopen dat er veel publiek komt, tot ziens.


<< Terug
 
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
18Danielle Hubert(48)
19Karin Engel - Rosenveldt(49)
20Wouter Breman(23)
22Tijs Wolferink(4)
23Aniek Kempeneers(23)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks