Agenda
24-10 ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
04-11 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 23-09
TijdWedstrijd
10:00 Tempo A2 - Refleks A1
10:00 Refleks C1 - Avanti C1
10:00 Weidevogels E4 - Refleks E3
10:00 Refleks D2 - Die Haghe D2
10:00 Refleks C3 - KVSC3
10:30 Eibernest F1 - Refleks F2
11:00 Refleks E1 - de Meervogels E1
11:00 Fortuna B3 - Refleks B2
12:00 ALO F1 - Refleks F1
12:00 Refleks D3 - Avanti D6
12:00 Refleks E2 - Futura E3
12:30 KVSC2 - Refleks C2
12:30 WION A2 - Refleks A2
13:00 Refleks D1 - Avanti D2
14:15 ALO B1 - Refleks B1
Zondag 24-09
TijdWedstrijd
11:30 Refleks 3 - SDO (V) 2
11:30 Refleks 5 - Futura 4
13:00 Refleks 2 - KIOS (R) 2
13:00 Refleks 4 - Ten Donck 2
14:30 Refleks 1 - KIOS (R) 1
 
 
 
 
 
Evenementen



24-10-2017ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
Refleks heeft in de 1ste ronde korfbal league club geloot. Zowel Refleks 1 als de D1 moeten het opnemen tegen PKC.
 
PKC 1 eindige afgelopen jaar als 2de in dit toernooi en stond in de play-offs van de korfbal league.
 
26-10-2017Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma

Op donderdag 26 oktober is de start van de Haagse Korfbaldagen. Deze editie wordt er niet in de Schilp gespeeld maar in het nieuwe sportcentrum in het Zuiderpark, verder weer in diverse sporthallen. Dit jaar is er ook een poule voor het G -korfbal. 

Poule indeling HKD 2017:

Poule A Senioren 1-2-3

      Refleks 1, Excelsior 1, GKV 1 en Maassluis 1

Poule A Junioren 1-2-3

      Refleks A1, ALO A1, Dijkvogels  A1, VEO A1

Programma:

Sporthal Vreeloo

    Don 26-10   20.45 u Maassluis 1–Refleks 1    

Sportcentrum Zuiderpark

    Zat 28-10    09.30 u Refleks A1 - VEO A1

                       10.50 u Dijkvogels A1 – Refleks A1

                       12.40 u Refleks A1 – ALO A1

Sporthal Ockenburgh:

    Zon 29-10   13.10 u Refleks 1 – GKV 1

Sporthal Hogeveld: Junioren ¼ finale

     Ma  30-10  19.15 u Winnaar poule A - nr 2 poule B

Sporthal de Veur:

     Din  31-10  20.45 u Excelsior 1 – Refleks 1

Sporthal Hogeveld:Junioren ½ finale

    Woe  1-11   19.15 u  Winnaars van wedstrijden op 30 oktober

HKV/Ons Eibernest hal: Senioren ¼ finale

    Don  2-11   19.15 u   Winnaar poule A – Winnaar poule C

HKV/Ons Eibernest hal:

    Vrij   3-11    19.15 u   Junioren Finale

HKV/Ons Eibernest hal: Finaledag senioren

    Zat   4-11    17.50 u   Senioren 1-2-3 finale

                       19.25 u   G-korfbal finale

 
04-11-2017Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2

Zaterdag 4 november spelen Refleks 1 en 2 een oefenwedstrijd tegen de Ijsselvogels.

Ijsselvogels 1 - Refleks 1 16.45 uur (Mocht Refleks 1 in de finale van de HKD staan dan vervalt deze wedstrijd)

Ijsselvogels 2 - Refleks 2 18.00 uur

 
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
22Fiep van der Wilt(14)
22Carol Zeijdel(58)
22Renee Kaan(17)
23Edwin Heesterman(45)
27Sander Hoogenraad(10)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks