Agenda
24-10 ZH Korfbal Cup Refleks - PKC
26-10 Haagse Korfbaldagen 2017 indeling + programma
04-11 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 23-09
TijdWedstrijd
10:00 Tempo A2 - Refleks A1
10:00 Refleks C1 - Avanti C1
10:00 Weidevogels E4 - Refleks E3
10:00 Refleks D2 - Die Haghe D2
10:00 Refleks C3 - KVSC3
10:30 Eibernest F1 - Refleks F2
11:00 Refleks E1 - de Meervogels E1
11:00 Fortuna B3 - Refleks B2
12:00 ALO F1 - Refleks F1
12:00 Refleks D3 - Avanti D6
12:00 Refleks E2 - Futura E3
12:30 KVSC2 - Refleks C2
12:30 WION A2 - Refleks A2
13:00 Refleks D1 - Avanti D2
14:15 ALO B1 - Refleks B1
Zondag 24-09
TijdWedstrijd
11:30 Refleks 3 - SDO (V) 2
11:30 Refleks 5 - Futura 4
13:00 Refleks 2 - KIOS (R) 2
13:00 Refleks 4 - Ten Donck 2
14:30 Refleks 1 - KIOS (R) 1
 
 
 
 
 
Scheidsrechters

 
Zaterdag 23 september
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
10:00Refleks C3 - KVS/Maritiem C3 Prinses IreneWalter Kerkhof
10:00Refleks D2 - Die Haghe D2 Prinses IreneJolijn de Zoete
10:00Refleks C1 - Avanti C1 Prinses IreneBondsscheidsrechter
11:00Refleks E1 - de Meervogels E1 Prinses IrenePatricia Toonen
12:00Refleks D3 - Avanti D6 Prinses IrenePatricia Toonen
12:00Refleks E2 - Futura E3 Prinses IreneSander van der Meulen
13:00Refleks D1 - Avanti D2 Prinses IreneWendy Toonen
 
Zondag 24 september
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
11:30Refleks 5 - Futura 4 Prinses IreneJascha van Lith
11:30Refleks 3 - SDO (V) 2 Prinses IreneBondsscheidsrechter
13:00Refleks 2 - KIOS (R) 2 Prinses IreneBondsscheidsrechter
13:00Refleks 4 - Ten Donck 2 Prinses IreneBondsscheidsrechter
14:30Refleks 1 - KIOS (R) 1 Prinses IreneBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 30 september
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
10:00Refleks B2 - GKV B1 Prinses IreneIgor Passchier
11:15Refleks B1 - Valto B1 Prinses IreneBondsscheidsrechter
12:30Refleks A2 - Achilles A4 Prinses IreneWesley Tjin
14:00Refleks C1 - VEO C1 Prinses IreneBondsscheidsrechter
14:00Refleks A1 - KVS/Maritiem A2 Prinses IreneBondsscheidsrechter
 
Zondag 01 oktober
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
13:00Refleks 5 - Dubbel Zes 4 Prinses IreneWesley Tjin
 
Zaterdag 07 oktober
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
09:00Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E3 Prinses IrenePaul Kraakman
10:00Refleks D3 - Achilles D3 Prinses IreneMichel Jense
10:00Refleks E3 - Phoenix E4 Prinses IreneRuben van der Bijl
10:00Refleks F2 - Achilles F2 Prinses IreneSander van der Meulen
11:00Refleks F1 - Die Haghe F1 Prinses IreneSander van der Meulen
11:00Refleks E2 - ALO E3 Prinses IreneLaure Toorenburg
11:00Refleks D2 - KVS/Maritiem D2 Prinses IreneWalter Kerkhof
12:00Refleks D1 - Valto D1 Prinses IreneWendy Toonen
13:00Refleks C3 - Achilles C2 Prinses IreneLaure Toorenburg
14:00Refleks C2 - Dubbel Zes C1 Prinses IreneFrank de Jong
 
Zondag 08 oktober
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
11:30Refleks 3 - Die Haghe 5 Prinses IreneBondsscheidsrechter
13:00Refleks 2 - KZ Hiltex 4 Prinses IreneBondsscheidsrechter
13:00Refleks 4 - Die Haghe 6 Prinses IreneBondsscheidsrechter
14:30Refleks 1 - AKC (AL) 1 Prinses IreneBondsscheidsrechter
 
Zaterdag 14 oktober
TijdWedstrijdSportparkScheidsrechter
14:00Refleks A1 - Fortuna/Delta Logistiek A2 Prinses IreneBondsscheidsrechter
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
22Fiep van der Wilt(14)
22Carol Zeijdel(58)
22Renee Kaan(17)
23Edwin Heesterman(45)
27Sander Hoogenraad(10)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks