Agenda
01-12 Sinterklaas
16-12 Kerstbingo
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 25-11
TijdWedstrijd
09:00 Olympia (S) F1 - Refleks F2
09:05 VEO F1 - Refleks F1
09:15 Refleks C3 - Die Haghe C2
10:15 Refleks C2 - Futura C1
10:45 Avanti (P) E2 - Refleks E1
11:15 Refleks B2 - VEO B3
12:00 Dubbel Zes E1 - Refleks E2
12:15 Refleks B1 - Achilles B2
12:15 Refleks D2 - Excelsior D3
12:50 Sporting Trig. A1 - Refleks A1
13:00 Excelsior (D) D4 - Refleks D3
15:15 ONDO (G) D2 - Refleks D1
16:15 GKV (H) A1 - Refleks A2
Zondag 26-11
TijdWedstrijd
11:10 KZ Danaiden 3 - Refleks 4
12:00 Fortuna 6 - Refleks 5
14:00 Apollo 2 - Refleks 2
15:20 Apollo 1 - Refleks 1
19:10 DeetosSnel 4 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks 2

Trainer(s) : Axel Engel, Ricardo Kamp
 
Teambegeleider : Hans Breman

Dames:
Desiree Helgers
Laure Toorenburg
Mandy van Westbroek
Nadia Marcolina Mattion
Patricia Toonen
Heren:
Jeffrey Mosterd
Marvin de Roode
Matthijs Schouten
Robin Schijf
Stefan Wessels




Wedstrijdprogramma:
26-11-17Apollo 2 - Refleks 2 
02-12-17Refleks 2 - KVA 3 
10-12-17Refleks 2 - Sporting Trigon 3 
16-12-17EKVA 3 - Refleks 2 
07-01-18Refleks 2 - Groen Geel 4 
14-01-18BEP 3 - Refleks 2 
21-01-18Refleks 2 - KZ/Hiltex 4 
28-01-18Refleks 2 - Apollo 2 
03-02-18KVA 3 - Refleks 2 
11-02-18Sporting Trigon 3 - Refleks 2 
17-02-18Refleks 2 - EKVA 3 
11-03-18Groen Geel 4 - Refleks 2 

Uitslagen:
19-11-17KZ/Hiltex 4 - Refleks 215 - 10
12-11-17Refleks 2 - BEP 315 - 14
15-10-17DOT (O) 2 - Refleks 212 - 20
08-10-17Refleks 2 - KZ Hiltex 415 - 15
30-09-17EKVA 2 - Refleks 219 - 19
24-09-17Refleks 2 - KIOS (R) 213 - 12
17-09-17Synergo 2 - Refleks 217 - 15
10-09-17Refleks 2 - Apollo 214 - 10
02-09-17Wit-Blauw/Green Organics 3 - Refleks 219 - 15
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
26Jaicy Schraven(9)
27Hans Stadhouder(50)
28Jessica Havinga(39)
29Igor Passchier(46)
1Ron Peters(53)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks