Agenda
04-01 Nieuwjaarsreceptie + Café het paaltje
15-02 Hawaii party
15-02 Kampioenenparade
12-06 Special Olympics 2020
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 14-12
TijdWedstrijd
09:00 KCC E4 - Refleks E4
09:20 Refleks D1 - Pernix D1
10:00 KVSE2 - Refleks E3
10:00 Maassluis E3 - Refleks E2
10:05 PKC/SWKGroep C2 - Refleks C1
10:30 Refleks B2 - TOP/SolarCompleet B5
11:00 Fortuna D2 - Refleks D2
11:05 Dijkvogels D2 - Refleks D3
11:40 Refleks C3 - Avanti/Post Makelaardij C7
12:30 Refleks 5 - Madjoe 4
12:45 Refleks C2 - Olympia (S) C2
13:15 Fortuna E1
13:40 Refleks A2 - ALO A1
13:45 Refleks F2 - KCC F1
14:50 Refleks A1 - Avanti/Post Makelaardij A2
15:30 Eibernest F2 - Refleks F1
17:30 KVS5 - Refleks 4
19:25 Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2
20:35 Refleks 1 - Viking 1
Zondag 15-12
TijdWedstrijd
13:15 Refleks 6 - Die Haghe 5
15:20 ALO 2 - Refleks 3
 
 
 
 
 
Refleks 2

Trainer(s) : Hernandes Sam-Sin, Ricardo Kamp
 
Teambegeleider : Hans Breman

Dames:
Cynthia Grotens
Desiree Helgers
Laura Dekker
Laure Toorenburg
Liza Bakker
Nadine P
Heren:
Bart Noordermeer
Marcel van Lith
Marvin de Roode
Rick Buitelaar
Robin Schijf
Stefan Wessels




Wedstrijdprogramma:
14-12-19Refleks 2 - Vriendenschaar (H) 2 
04-01-20Refleks 2 - GKV (G) 2 
11-01-20SDO/BlijWerkt 2 - Refleks 2 
18-01-20HKV/Ons Eibernest 2 - Refleks 2 
25-01-20Refleks 2 - VEO 2 
01-02-20Refleks 2 - Valto 2 
08-02-20OVVO/De Kroon 3 - Refleks 2 
15-02-20Refleks 2 - KZ/Thermo4U 4 
07-03-20Vriendenschaar (H) 2 - Refleks 2 
14-03-20Refleks 2 - SDO/BlijWerkt 2 
21-03-20Refleks 2 - HKV/Ons Eibernest 2 
28-03-20VEO 2 - Refleks 2 

Uitslagen:
07-12-19KZ/Thermo4U 4 - Refleks 221 - 15
30-11-19Refleks 2 - OVVO/De Kroon 322 - 21
23-11-19Valto 2 - Refleks 217 - 18
19-11-19Refleks 2 - Vriendenschaar 2 -
02-11-19HKV/Ons Eibernest 2 - Refleks 2 -
26-10-19Dubbel Zes/Futura 2 - Refleks 211 - 16
19-10-19Refleks 2 - Phoenix 210 - 10
12-10-19Korbis 2 - Refleks 210 - 25
05-10-19Sporting Trigon 2 - Refleks 222 - 12
28-09-19Refleks 2 - Apollo 216 - 7
21-09-19Refleks 2 - ONDO (G) 221 - 12
14-09-19Juliana 2 - Refleks 214 - 21
07-09-19Refleks 2 - Dubbel Zes/Futura 218 - 12
31-08-19Refleks 2 - Exakwa 2 -
24-08-19Korbis 2 - Refleks 2 -
24-08-19Refleks 2 - KIOS 2 -
13-08-19Refleks 2 - GKV (G) 2 -
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
13Dylan Toonen(15)
17Stefan Helgers(23)
17Miranda Breman(51)
19Goof Maljaars(10)
21Ghizlan Bouzhou(17)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks