Agenda
15-12 Kerstukjes maken
22-12 Café het paaltje - Gourmetten
29-12 Oliebollen verkoop
05-01 Nieuwsjaarsreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 15-12
TijdWedstrijd
09:00 Meervogels/F?ca E2 - Refleks E3
09:15 Refleks E2 - Avanti/Flexcom E2
09:15 Refleks E4 - ALO E4
09:15 Refleks E1 - Tempo E1
10:15 Refleks C1 - Tempo C2
11:15 Refleks B1 - ONDO (G) B1
12:00 LYNX D1 - Refleks D2
12:15 Refleks A2 - Avanti/Flexcom A3
12:15 Refleks C2 - Excelsior (D) C2
13:00 Die Haghe D1 - Refleks D1
13:00 LYNX F1 - Refleks F2
14:05 Dijkvogels B2 - Refleks B2
16:10 DES (D) A1 - Refleks A1
Zondag 16-12
TijdWedstrijd
11:30 Fortuna 4 - Refleks 3
13:20 Swift (A) 3 - Refleks 4
14:00 Ten Donck 4 - Refleks 6
 
 
 
 
 
Refleks D3

Trainer(s) : Jill van der Lugt, Lindsay de Roo, Danny Cadil

Dames:
Beatriz Uiterdijk
Bodille de Vries
Dewi Ringeling
Merel van Thuijl
Noor van Zijl
Sascha Offerman
Xena Jense
Heren:
Boris Mars
Hidde Zijda
Jason van der Leeuw
Stef Aarssen
Tim van Gijzen




Wedstrijdprogramma:
22-12-18Phoenix D3 - Refleks D3 
05-01-19Meervogels/F?ca D3 - Refleks D3 
12-01-19Refleks D3 - ONDO (G) D4 
26-01-19Refleks D3 - Madjoe D4 
16-02-19Dubbel Zes D2 - Refleks D3 
09-03-19Refleks D3 - KVS/Maritiem D3 
16-03-19ONDO (G) D4 - Refleks D3 
23-03-19Refleks D3 - Meervogels/F?ca D3 
30-03-19Madjoe D4 - Refleks D3 

Uitslagen:
08-12-18Refleks D3 - Dubbel Zes D218 - 1
01-12-18KVS/Maritiem D3 - Refleks D32 - 6
24-11-18Refleks D3 - Phoenix D37 - 3
16-11-18Refleks D3 - Fortuna D5 -
13-10-18Refleks D3 - Die Haghe D310 - 3
06-10-18Futura D2 - Refleks D31 - 6
29-09-18Refleks D3 - KVS/Maritiem D34 - 1
22-09-18KVS/Maritiem D3 - Refleks D31 - 8
15-09-18Die Haghe D3 - Refleks D37 - 3
08-09-18Refleks D3 - Futura D22 - 4
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(22)
17Miranda Breman(50)
19Goof Maljaars(9)
21Ghizlan Bouzhou(16)
22Mirjam Heesterman(46)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks