Agenda
27-03 Oefenwedstrijd Refleks 1 en 2
16-06 Afsluitdag
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zondag 18-02
TijdWedstrijd
13:30 Refleks 5 - Die Haghe 7
14:40 Refleks 4 - Eibernest 5
15:50 Refleks 3 - Eibernest 4
Dinsdag 20-02
TijdWedstrijd
20:30 Refleks 2 - Sporting 3
Zaterdag 24-02
TijdWedstrijd
09:00 Nieuwerkerk F4 - Refleks F2
10:00 Valto E3 - Refleks E2
13:00 ALO F1 - Refleks F1
14:00 Fluks B1 - Refleks B2
17:00 ALO A2 - Refleks A2
 
 
 
 
 
Refleks A1

Trainer(s) : Jeffrey van Rijswijk, Marvin de Roode, Jennifer Vink
 
Teambegeleider : Alex Blom

Dames:
Linde Stellaard
Luka van Someren
Michelle van Leeuwen
Roos van Zijl
Heren:
Brandon Pronk
Richard Schel
Ruben van der Bijl
Tygo Knook




Wedstrijdprogramma:
10-03-18Tempo A2 - Refleks A1 
17-03-18Dijkvogels A1- Refleks A1 
24-03-18Refleks A1 - ZKC 31 A1 

Uitslagen:
17-02-18Refleks A1 - Velocitas A117 - 27
10-02-18KZ Danaiden A1 - Refleks A126 - 17
03-02-18Achilles (Hg) A2 - Refleks A119 - 12
27-01-18Refleks A1 - Sporting Trigon A112 - 12
20-01-18Vriendenschaar (B) A1 - Refleks A126 - 12
13-01-18Refleks A1 - KVS/Maritiem A215 - 16
06-01-18Refleks A1 - Tempo A213 - 28
16-12-17Velocitas A1 - Refleks A125 - 13
09-12-17Refleks A1 - KZ Danaiden A117 - 16
02-12-17Refleks A1 - Achilles A210 - 21
25-11-17Sporting Trigon A1 - Refleks A123 - 15
18-11-17Refleks A1 - Vriendenschaar (B) A113 - 16
11-11-17KVS/Maritiem A2 - Refleks A117 - 14
14-10-17Refleks A1 - Fortuna/Delta Logistiek A23 - 32
07-10-17Achilles A2 - Refleks A110 - 7
03-10-17Refleks A1 - KVS/Maritiem A28 - 16
23-09-17Tempo A2 - Refleks A122 - 15
16-09-17Refleks A1 - Velocitas A2 -
09-09-17Refleks A1 - Excelsior A113 - 7
02-09-17Avanti (P) A1 - Refleks A129 - 13
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
18Emile Roeleven(13)
19Frank de Jong(30)
22Daniel Hoogenraad(12)
22Raymond IJsselstijn(44)
22Rob Schraven(69)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks