Agenda
06-07 G-sportdag bij Refleks
13-07 Afsluitdag 2019
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Er zijn geen wedstrijden
deze week.
 
 
 
 
 
Programma

 
Zaterdag 11 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00TOP/SolarCompleet F1 - Refleks F151137F-012 TOP Sassenheim5K24
09:30ONDO (G) D4 - Refleks D355637D-113Juliana 1cK40
09:45Futura B2 - Refleks B258691B-039Stokroosveld (F)1aK40
10:00ALO E6 - Refleks E452912E-119Bosjes van Pex1K40
10:00Die Haghe F2 - Refleks F251129F-024Baambruggestraat 102b2K24
10:00Die Haghe E1 - Refleks E152968E-002Baambruggestraat 102b1K24
10:00Fortuna/Delta Logistiek D1 - Refleks D131201DHKE Kruithuisweg-Oost1K40
10:30ONDO (G) D2 - Refleks D255659D-033Juliana 1cK40
10:45Refleks C2 - Avanti/Flexcom C457233C-045 Prinses Irene1K40
11:00Achilles (Hg) E3 - Refleks E353033E-094Pomonaplein3K24
11:00ALO E2 - Refleks E252959E-008Bosjes van Pex1K40
11:45Refleks C1 - DES (D) C131365C2F Prinses Irene1K40
12:10Achilles (Hg) 3 - Refleks 313602R2LPomonaplein1K40
12:45Refleks B1 - Avanti/Flexcom B231642B2G Prinses Irene1K40
12:45Refleks A2 - Meervogels/Fisica A359803A-033 Prinses Irene2bK40
14:00Refleks A1 - Maassluis A215331A2I Prinses Irene1K40
14:05BEP 3 - Refleks 213556R2Jk.v. B.E.P.2aK40
14:30Valto 5 - Refleks 413581R4M De Zwet1aK40
15:30Sparta (N) 1 - Refleks 1187721C Luxool1K40
 
Zondag 12 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 6 - Movado 460974S-219 Prinses Irene1K40
13:00Refleks 5 - ZKV (Za) 411654R4C Prinses Irene1K40
 
Dinsdag 14 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
18:00Refleks E1 - KVS/Maritiem E152884E-002 Prinses Irene2aK60
 
Zaterdag 18 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:00Avanti/Flexcom F1 - Refleks F251356F-024 De Groene Wijdte3K24
09:10VEO E2 - Refleks E453479E-119 Westvliet2aK60
09:30ALO E1 - Refleks E153426E-002Bosjes van Pex2K24
10:15Futura E2 - Refleks E353413E-094Stokroosveld (F)1aK40
10:15Die Haghe D3 - Refleks D355891D-113Baambruggestraat 101K40
10:30Sporting Trigon F1 - Refleks F151395F-012 Zoeterwoudsesingel1bK40
10:45Refleks C2 - GKV (H) C157563C-045 Prinses Irene1K40
10:45Achilles (Hg) E1 - Refleks E253529E-008Pomonaplein3K24
11:15Albatros D1 - Refleks D131261DHKE Develstein3K40
11:30HKV/Ons Eibernest D1 - Refleks D255927D-033 HKV/Ons Eibernest2aK40
11:30Refleks B2 - KZ Danaiden B258785B-039 Prinses Irene2bK40
11:45Refleks C1 - OZC C131367C2F Prinses Irene1K40
12:45Refleks B1 - VEO B131641B2G Prinses Irene1K40
12:45Refleks A2 - Avanti/Flexcom A560055A-033 Prinses Irene2bK40
14:00Roda 2 - Refleks 211125R2JWESTZAAN1K40
14:00Refleks A1 - Dijkvogels A115103A2I Prinses Irene1K40
15:00KVS/Maritiem 7 - Refleks 411094R4MCas van Dijkpark1K40
15:30Roda 1 - Refleks 1174271CWESTZAAN1K40
15:35Excelsior (D) 3 - Refleks 311122R2L Biesland1K40 (exc)
 
Zondag 19 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 6 - HKV/Ons Eibernest 661364S-219 Prinses Irene1K40
14:00Sporting Trigon 5 - Refleks 527947R4C Zoeterwoudsesingel1aK60
 
Zaterdag 25 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Weidevogels A2 - Refleks A114584A2I Merenveld1aK40
10:00Refleks F2 - Avanti/Flexcom F151645F-024 Prinses Irene2aK60
10:45Avanti/Flexcom A5 - Refleks A260205A-033 De Groene Wijdte2K40
11:00Refleks E4 - VEO E253815E-119 Prinses Irene2aK60
11:00Refleks D3 - Die Haghe D356104D-113 Prinses Irene1K40
11:30OZC C1 - Refleks C131525C2F De Enk1bK40
12:00Refleks D2 - HKV/Ons Eibernest D156157D-033 Prinses Irene1K40
12:00Refleks E2 - Achilles (Hg) E153903E-008 Prinses Irene2aK60
12:00Refleks F1 - Sporting Trigon F151667F-012 Prinses Irene2aK60
12:45VEO B1 - Refleks B131695B2G Westvliet1bK40
13:00Refleks D1 - Albatros D131199DHKE Prinses Irene1K40
13:00KZ Danaiden B2 - Refleks B258976B-039Montgomerystraat2bK40
13:00Refleks E1 - ALO E153939E-002 Prinses Irene2aK60
13:00Refleks E3 - Futura E253843E-094 Prinses Irene2aK60
13:30GKV (H) C1 - Refleks C257816C-045Bezuidenhoutseweg 1K40 (G)
14:00Refleks 2 - Sporting Trigon 213890R2J Prinses Irene1K40
14:00Refleks 5 - KZ Danaiden 512002R4C Prinses Irene2bK40
15:30Refleks 1 - Sporting Trigon 1189351C Prinses Irene1K40
17:00Refleks 3 - GKV (H) 213876R2L Prinses Irene1K40
 
Zondag 26 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:00HKV/Ons Eibernest 6 - Refleks 661623S-219 HKV/Ons Eibernest1aK40
 
Maandag 27 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:30Refleks B1 - Tempo B231643B2G Prinses Irene1K40
 
Dinsdag 28 mei
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:15Refleks A2 - Excelsior (D) A260307A-033 Prinses Irene2bK40
 
Zaterdag 01 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:30Achilles (Hg) D1 - Refleks D256571D-033Pomonaplein1K40
09:30Achilles (Hg) F1 - Refleks F152057F-012Pomonaplein5G (G)
10:00ONDO (G) D1 - Refleks D131191DHKEJuliana 1cK40
10:45Refleks C2 - ALO C157893C-045 Prinses Irene1K40
13:00HKV/Ons Eibernest E1 - Refleks E254487E-008 HKV/Ons Eibernest1bK24
13:30ODO 4 - Refleks 410480R4M De Commandeur1K40
14:00Pernix 4 - Refleks 310477R2LMerenwijk1K40
14:00Refleks A1 - ODO A114173A2I Prinses Irene1K40
15:30Synergo 1 - Refleks 1170871CVeld Synergo1K40
 
Zondag 02 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 6 - Fortuna/Delta Logistiek 861754S-219 Prinses Irene1K40
12:30HKV/Ons Eibernest 5 - Refleks 512890R4C HKV/Ons Eibernest1aK40
 
Maandag 03 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:00KVS/Maritiem B2 - Refleks B259154B-039Cas van Dijkpark2K40
 
Dinsdag 04 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
18:30Futura D2 - Refleks D356534D-113Stokroosveld (F)1aK40
 
Woensdag 05 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
17:30KVS/Maritiem E1 - Refleks E154489E-002Cas van Dijkpark3bK24
17:30KVS/Maritiem E3 - Refleks E454425E-119Cas van Dijkpark5K24
18:00VEO F1 - Refleks F252037F-024 Westvliet3G (G)
18:00ALO E3 - Refleks E354458E-094Bosjes van Pex2K24
20:00Triaz 2 - Refleks 210496R2JVan Heenvlietlaan1aK60
 
Donderdag 06 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:30Refleks C1 - Korbis C131366C2F Prinses Irene1K40
 
Zaterdag 15 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:30DES (D) C1 - Refleks C131344C2F Biesland3K40 (des)
09:45Refleks D3 - ONDO (G) D456604D-113 Prinses Irene1K40
10:30Avanti/Flexcom B2 - Refleks B131752B2G De Groene Wijdte1K40
10:30Avanti/Flexcom C4 - Refleks C258103C-045 De Groene Wijdte2K40
10:45Refleks D2 - ONDO (G) D256657D-033 Prinses Irene1K40
11:00Refleks F2 - Die Haghe F252157F-024 Prinses Irene2aK60
11:00Refleks E4 - ALO E654659E-119 Prinses Irene2aK60
11:00Excelsior (D) A1 - Refleks A114377A2I Biesland1K40 (exc)
11:45Refleks D1 - Fortuna/Delta Logistiek D131198DHKE Prinses Irene1K40
12:00Refleks E2 - ALO E254747E-008 Prinses Irene2aK60
12:00Refleks F1 - TOP/SolarCompleet F152179F-012 Prinses Irene2aK60
12:45Refleks B2 - Futura B259436B-039 Prinses Irene1K40
13:00Refleks E1 - Die Haghe E154783E-002 Prinses Irene2aK60
13:00Refleks E3 - Achilles (Hg) E354687E-094 Prinses Irene2aK60
14:00Refleks 4 - Excelsior (D) 612754R4M Prinses Irene2bK40
14:00Refleks 2 - EKVA 212780R2J Prinses Irene1K40
14:30Meervogels/Fisica A3 - Refleks A260461A-033Vernedesportpark1aK60
15:30Refleks 1 - EKVA 1183181C Prinses Irene1K40
17:00Refleks 3 - KVS/Maritiem 412766R2L Prinses Irene1K40
 
Zondag 16 juni
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
12:00Movado 4 - Refleks 661986S-219 Patersweg2aK60
13:00Refleks 5 - AW/DTV 410964R4C Prinses Irene1K40
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
26Beau Posthumus(16)
27Ed Brouwer(55)
27Paul Kraakman(41)
28Leon Heesterman(17)
28Mats Bongers(8)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks