Agenda
27-10 Halloween party
10-11 Het Pizza en Pong toernooi
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Woensdag 17-10
TijdWedstrijd
20:00 ODO A1 - Refleks A1
Zaterdag 20-10
TijdWedstrijd
10:30 KVS4 - Refleks 3
11:30 Die Haghe D1 - Refleks D1
13:00 Refleks C2 - DES (D) C2
13:00 Refleks A1 - Excelsior (D) A1
13:30 Excelsior (D) 6 - Refleks 4
14:00 EKVA 2 - Refleks 2
15:30 EKVA 1 - Refleks 1
Zondag 21-10
TijdWedstrijd
13:00 AW/DTV 4 - Refleks 5
Dinsdag 23-10
TijdWedstrijd
20:30 Refleks 2 - Triaz 2
 
 
 
 
 
Programma

 
Woensdag 17 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:00ODO A1 - Refleks A115384A2Isportpark Prinses Irene1K40
 
Zaterdag 20 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:30KVS/Maritiem 4 - Refleks 311795R2LCas van Dijkpark1K40
11:30Die Haghe D1 - Refleks D116684DHKGBaambruggestraat 101K40
13:00Refleks C2 - DES (D) C215777C-065 Prinses Irene2bK40
13:00Refleks A1 - Excelsior (D) A115357A2I Prinses Irene1K40
13:30Excelsior (D) 6 - Refleks 411786R4M Biesland1K40 (exc)
14:00EKVA 2 - Refleks 211825R2JFanny Blankers Koenpark1K40
15:30EKVA 1 - Refleks 1178201CFanny Blankers Koenpark1K40
 
Zondag 21 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
13:00AW/DTV 4 - Refleks 513660R4C De Drieburg1K40
 
Dinsdag 23 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:30Refleks 2 - Triaz 230902R2JPrinses Irene sportpark1
 
Zaterdag 27 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
10:00Velocitas 3 - Refleks 312145R2L De Bloemerd2aK60
10:30Refleks A1 - Valto A215179A2I Prinses Irene1K40
12:30Fiducia 2 - Refleks 212163R2J Fletiomare Oost1aK60
12:30Paal Centraal 3 - Refleks 412106R4M TU1K40
15:30Nova 1 - Refleks 1179951C Larenstein1K40
 
Zondag 28 oktober
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
11:30Refleks 5 - OKV 413240R4C Prinses Irene1K40
 
Donderdag 01 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:45Des 1 - Refleks 10HKD Hoge Veld1
 
Zaterdag 03 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
09:30Weidevolgels A1 - Refleks A10HKDSportcampus Zuiderpark
10:50Refleks A1 - Maassluis A10HKDSportcampus Zuiderpark
12:40Des A1 - Refleks A10HKDSportcampus Zuiderpark
 
Zondag 04 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
14:30Refleks 1 - Dubbel zes 10HKD Ockenburgh
 
Dinsdag 06 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
19:40Refleks 1 - ODO 10HKD de Hofstede
 
Dinsdag 13 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
20:45Refleks 2 - Pernix 30 De Schilp1
 
Zaterdag 17 november
TijdWedstrijdWed.nr.KlasseSportparkVeld
12:15Refleks 4 - Paal Centraal 30De Schilp1
13:00ONDO 7 - Refleks 60Westlandhal
13:30Refleks 2 - Paal Centraal 20De Schilp1
14:45Refleks 1 - Paal Centraal 10De Schilp1
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
18Amber Franken(13)
19Desiree Helgers(20)
20Chris Breeschoten(65)
22Ed Maaijen(62)
24Brigitte van Wanrooij(34)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks