Agenda
06-04 Super Bingo
13-07 Afsluitdag 2019
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 16-02
TijdWedstrijd
09:00 Achilles F1 - Refleks F1
09:15 Refleks E4 - ONDO (G) E6
09:15 Refleks E1 - Die Haghe E1
09:15 Refleks E2 - Futura E1
10:00 Fortuna E5 - Refleks E3
10:15 Refleks C1 - Avanti/Flexcom C1
11:05 Dubbel Zes F1 - Refleks F2
11:15 Refleks B1 - Fortuna B2
12:00 Fortuna D1 - Refleks D1
12:15 Refleks A2 - Gemini A1
12:55 ONDO (G) B3 - Refleks B2
13:00 Dubbel Zes D2 - Refleks D3
13:00 Futura D1 - Refleks D2
15:30 Nikantes A1 - Refleks A1
17:50 Atlantis 1 - Refleks 1
Zondag 17-02
TijdWedstrijd
14:15 Dubbel Zes 3 - Refleks 6
Dinsdag 19-02
TijdWedstrijd
18:30 Refleks D2 - Futura D1
 
 
 
 
 
Uitslagen

 
Zaterdag 16 februari
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek D1 - Refleks D1
Refleks B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2
Fortuna/Delta Logistiek E5 - Refleks E3
Dubbel Zes F1 - Refleks F2
Dubbel Zes D2 - Refleks D3
Refleks A2 - Gemini A1
ONDO (G) B3 - Refleks B2
Achilles (Hg) F1 - Refleks F1
Refleks E4 - ONDO (G) E6
Futura D1 - Refleks D2
Nikantes A1 - Refleks A1
Refleks C1 - Avanti/Flexcom C1
Atlantis 1 - Refleks 1
Refleks E1 - Die Haghe E1
Refleks E2 - Futura E1
 
Dinsdag 12 februari
WedstrijdUitslag
Refleks B2 - Die Haghe B2
 
Zondag 10 februari
WedstrijdUitslag
DeetosSnel 4 - Refleks 3 (tijd gewijzigd)14 - 19
BEP 4 - Refleks 521 - 17
Sporting Delta 7 - Refleks 617 - 19
 
Zaterdag 09 februari
WedstrijdUitslag
GKV (H) D1 - Refleks D21 - 5
Refleks E1 - ALO E114 - 9
Valto E2 - Refleks E310 - 3
KVS/Maritiem F1 - Refleks F18 - 6
Avanti/Flexcom F2 - Refleks F2
Refleks E2 - ALO E516 - 13
Refleks C2 - Avanti/Flexcom C54 - 7
Refleks 1 - IJsselvogels 118 - 19
Refleks 2 - IJsselvogels 217 - 16
HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B120 - 6
Refleks C1 - Achilles (Hg) C115 - 10
Achilles (Hg) D1 - Refleks D15 - 26
 
Dinsdag 05 februari
WedstrijdUitslag
Refleks F2 - HKV/Ons Eibernest F212 - 6
 
Zondag 03 februari
WedstrijdUitslag
Refleks 6 - Conventus 516 - 12
Refleks 5 - KZ Dana?n 414 - 18
Refleks 4 - Die Haghe 419 - 18
Refleks 3 - Tilburg 315 - 15
 
Zaterdag 02 februari
WedstrijdUitslag
ONDO (G) A2 - Refleks A113 - 17
Reeuwijk 2 - Refleks 212 - 16
Reeuwijk 1 - Refleks 118 - 20
KVS/Maritiem C1 - Refleks C110 - 9
Refleks D1 - Avanti/Flexcom D112 - 6
Refleks B1 - Valto B113 - 13
Refleks F1 - VEO F114 - 8
Refleks E4 - Avanti/Flexcom E47 - 6
Futura E1 - Refleks E27 - 9
Excelsior (D) B1 - Refleks B212 - 5
Refleks D2 - Fortuna/Delta Logistiek D49 - 5
 
Dinsdag 29 januari
WedstrijdUitslag
GKV (H) 2 - Refleks 216 - 22
GKV (H) 1 - Refleks 115 - 23
 
Zondag 27 januari
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek 7 - Refleks 619 - 12
Sporting Trigon 5 - Refleks 530 - 15
Phoenix 3 - Refleks 324 - 20
Sporting West 3 - Refleks 415 - 15
 
Zaterdag 26 januari
WedstrijdUitslag
Nexus C1 - Refleks C27 - 3
Refleks A2 - DES (D) A28 - 5
Refleks D3 - Madjoe D42 - 5
Phoenix E4 - Refleks E34 - 5
Dijkvogels E2 - Refleks E422 - 9
Refleks F2 - Achilles (Hg) F422 - 3
Refleks E2 - Fortuna/Delta Logistiek E214 - 12
Refleks E1 - Pernix E113 - 6
Maassluis D1 - Refleks D19 - 9
Fortuna/Delta Logistiek C2 - Refleks C18 - 11
Refleks B1 - Achilles (Hg) B110 - 16
Meervogels/F?ca A2 - Refleks A115 - 24
ADOS 2 - Refleks 211 - 16
ADOS 1 - Refleks 113 - 16
 
Zondag 20 januari
WedstrijdUitslag
Refleks 6 - Keep Fit '70 419 - 16
Refleks 5 - AW/DTV 425 - 9
Refleks 3 - DOT (O) 221 - 10
Refleks 4 - Sporting Trigon 415 - 11
 
Zaterdag 19 januari
WedstrijdUitslag
Refleks A2 - Olympia (S) A214 - 8
Refleks B2 - Fortuna/Delta Logistiek B412 - 13
Achilles (Hg) D2 - Refleks D28 - 8
RWA E2 - Refleks E20 - 20
Refleks E3 - Futura E28 - 7
Refleks E4 - ODO E46 - 8
Refleks 1 - KIOS (N) 111 - 19
Refleks A1 - Excelsior (D) A113 - 15
KVS/Maritiem B1 - Refleks B118 - 10
Refleks D1 - ONDO (G) D113 - 11
Refleks C2 - WION C14 - 15
Refleks 2 - KIOS (N) 215 - 15
Refleks F1 - Futura F121 - 1
 
Dinsdag 15 januari
WedstrijdUitslag
Refleks D2 - TOP/SolarCompleet D519 - 13
 
Zondag 13 januari
WedstrijdUitslag
DeetosSnel 12 - Refleks 619 - 16
ALO 3 - Refleks 414 - 22
ZKV (Za) 4 - Refleks 515 - 24
 
Zaterdag 12 januari
WedstrijdUitslag
Achilles (Hg) E2 - Refleks E35 - 8
Merwede/Multiplaat 3 - Refleks 319 - 21
EKVA 1 - Refleks 122 - 28
TOP/SolarCompleet C2 - Refleks C19 - 10
Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E112 - 4
HKV/Ons Eibernest F1 - Refleks F18 - 8
OZC C2 - Refleks C24 - 10
Refleks A2 - Meervogels/F?ca A312 - 13
KVS/Maritiem B2 - Refleks B212 - 7
EKVA 2 - Refleks 216 - 22
ODO A1 - Refleks A18 - 27
Refleks E2 - ONDO (G) E210 - 11
Refleks D3 - ONDO (G) D47 - 4
 
Zaterdag 05 januari
WedstrijdUitslag
Meervogels/F?ca F1 - Refleks F116 - 10
Meervogels/F?ca D3 - Refleks D37 - 3
 
Zaterdag 22 december
WedstrijdUitslag
Phoenix D3 - Refleks D33 - 8
KVS/Maritiem E4 - Refleks E415 - 8
KVS/Maritiem F2 - Refleks F25 - 16
 
Zondag 16 december
WedstrijdUitslag
Ten Donck 4 - Refleks 618 - 12
Fortuna/Delta Logistiek 4 - Refleks 315 - 13
Swift (A) 3 - Refleks 415 - 11
 
Zaterdag 15 december
WedstrijdUitslag
Refleks C1 - Tempo C220 - 13
Refleks B1 - ONDO (G) B18 - 20
Die Haghe D1 - Refleks D111 - 13
DES (D) A1 - Refleks A114 - 22
Refleks C2 - Excelsior (D) C25 - 4
Refleks A2 - Avanti/Flexcom A318 - 9
Dijkvogels B2 - Refleks B210 - 9
LYNX D1 - Refleks D26 - 15
Refleks E1 - Tempo E119 - 17
Refleks E2 - Avanti/Flexcom E211 - 6
Meervogels/F?ca E2 - Refleks E316 - 5
Refleks E4 - ALO E411 - 4
LYNX F1 - Refleks F23 - 14
 
Zondag 09 december
WedstrijdUitslag
Refleks 5 - OKV 416 - 15
Refleks 4 - OKV 323 - 16
Refleks 6 - Dubbel Zes 316 - 10
 
Zaterdag 08 december
WedstrijdUitslag
Refleks B2 - ONDO (G) B37 - 11
Refleks D1 - Fortuna/Delta Logistiek D19 - 12
Avanti/Flexcom C1 - Refleks C115 - 12
Fortuna/Delta Logistiek B2 - Refleks B112 - 14
Refleks 2 - Triaz 219 - 17
Refleks 1 - Atlantis 126 - 21
Gemini A1 - Refleks A212 - 11
Refleks A1 - Nikantes A132 - 14
Refleks F2 - Dubbel Zes F120 - 13
Refleks F1 - Achilles (Hg) F15 - 6
ONDO (G) E6 - Refleks E48 - 7
Refleks E3 - Fortuna/Delta Logistiek E511 - 18
Die Haghe E1 - Refleks E17 - 10
Refleks D3 - Dubbel Zes D218 - 1
Maassluis C3 - Refleks C24 - 7
 
Zondag 02 december
WedstrijdUitslag
Refleks 5 - BEP 430 - 19
Refleks 3 - DeetosSnel 417 - 14
Refleks 6 - Sporting Delta 714 - 9
 
Zaterdag 01 december
WedstrijdUitslag
Avanti/Flexcom C5 - Refleks C25 - 10
KVS/Maritiem D3 - Refleks D32 - 6
Tempo E1 - Refleks E17 - 15
ALO E5 - Refleks E27 - 17
Refleks E3 - Valto E27 - 6
Fortuna/Delta Logistiek B4 - Refleks B24 - 5
Refleks F1 - KVS/Maritiem F17 - 6
Refleks F2 - Avanti/Flexcom F213 - 8
Meervogels/F?ca A3 - Refleks A213 - 14
Refleks D2 - GKV (H) D110 - 3
Refleks D1 - Achilles (Hg) D121 - 5
Achilles (Hg) C1 - Refleks C112 - 10
Refleks B1 - HKV/Ons Eibernest B18 - 26
IJsselvogels 2 - Refleks 216 - 21
IJsselvogels 1 - Refleks 113 - 17
 
Zondag 25 november
WedstrijdUitslag
Conventus 5 - Refleks 611 - 19
Tilburg 3 - Refleks 310 - 17
Die Haghe 4 - Refleks 426 - 14
KZ Danaiden 4 - Refleks 59 - 18
 
Zaterdag 24 november
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek D4 - Refleks D26 - 9
Refleks B2 - Excelsior (D) B18 - 6
Refleks D3 - Phoenix D37 - 3
Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E1
Avanti/Flexcom E4 - Refleks E421 - 3
VEO F1 - Refleks F14 - 16
HKV/Ons Eibernest F2 - Refleks F26 - 19
Refleks 1 - Reeuwijk 123 - 13
Refleks 2 - Reeuwijk 221 - 11
Refleks A1 - ONDO (G) A223 - 14
Valto B1 - Refleks B123 - 11
Avanti/Flexcom D1 - Refleks D16 - 8
Refleks C1 - KVS/Maritiem C117 - 13
 
Donderdag 22 november
WedstrijdUitslag
Avanti 3 - Refleks 2
 
Zaterdag 17 november
WedstrijdUitslag
ONDO 7 - Refleks 6
Fortuna B4 - Refleks B2
Refleks 2 - Paal Centraal 2
Fortuna C4 - Refleks C2
Fortuna B2 - Refleks B1
Refleks 1 - Paal Centraal 1
Refleks E1 - Fortuna E116 - 16
Refleks E3 - Fortuna E513 - 7
Refleks 4 - Paal Centraal 3
Fortuna C2 - Refleks C1
Refleks A2 - Fortuna A3
Refleks F2 - Fortuna F4
Refleks E4 - Fortuna E4
Refleks F1 - Fortuna F2
Refleks E2 - Fortuna E3
 
Vrijdag 16 november
WedstrijdUitslag
Refleks D2 - Fortuna D4
Refleks D3 - Fortuna D5
 
Woensdag 14 november
WedstrijdUitslag
VEO C1 - Refleks C1
 
Dinsdag 13 november
WedstrijdUitslag
HKV/Ons Eibernest E1 - Refleks E1
Refleks 2 - Pernix 3
 
Zaterdag 10 november
WedstrijdUitslag
Fortuna D1 - Refleks D1
 
Vrijdag 09 november
WedstrijdUitslag
Refleks A1 - ONDO A1
 
Woensdag 07 november
WedstrijdUitslag
Refleks A1 - Excelsior A1
 
Dinsdag 06 november
WedstrijdUitslag
Refleks 1 - ODO 121 - 11
 
Maandag 05 november
WedstrijdUitslag
Fiks A1 - Refleks A118 - 19
 
Zondag 04 november
WedstrijdUitslag
Refleks 1 - Dubbel zes 126 - 13
 
Zaterdag 03 november
WedstrijdUitslag
Weidevolgels A1 - Refleks A18 - 12
Refleks A1 - Maassluis A16 - 12
Des A1 - Refleks A16 - 13
 
Donderdag 01 november
WedstrijdUitslag
Des 1 - Refleks 117 - 17
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
16Dewi Ringeling(11)
16Mariska Keijzer-Krijt(41)
18Emile Roeleven(14)
18Bodille de Vries(11)
19Frank de Jong(31)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks