Agenda
06-07 G-sportdag bij Refleks
13-07 Afsluitdag 2019
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Er zijn geen wedstrijden
deze week.
 
 
 
 
 
Uitslagen

 
Dinsdag 23 april
WedstrijdUitslag
Refleks 4 - Futura 39 - 8
 
Zondag 21 april
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek 8 - Refleks 618 - 15
 
Zaterdag 20 april
WedstrijdUitslag
Refleks D3 - Futura D213 - 4
Refleks D2 - Achilles (Hg) D13 - 8
Refleks F1 - Achilles (Hg) F17 - 10
ALO C1 - Refleks C26 - 1
Korbis C1 - Refleks C118 - 10
Refleks F2 - VEO F115 - 13
Refleks E4 - KVS/Maritiem E33 - 13
Refleks E3 - ALO E319 - 8
Tempo B2 - Refleks B18 - 12
Refleks D1 - ONDO (G) D18 - 7
DES (D) A1 - Refleks A19 - 17
Refleks 3 - DES (D) 313 - 13
Refleks 1 - KVS/Maritiem 112 - 21
Refleks 2 - SDO/BlijWerkt 315 - 15
Excelsior (D) A2 - Refleks A212 - 18
Refleks E2 - HKV/Ons Eibernest E16 - 12
 
Donderdag 18 april
WedstrijdUitslag
Refleks B2 - KVS/Maritiem B210 - 14
Refleks B1 - Fortuna/Delta Logitiek B3
 
Dinsdag 16 april
WedstrijdUitslag
Die Haghe 2 - Refleks 2
Die Haghe 1 - Refleks 1
Refleks F1 - HKV/ Ons Eibernest F1
 
Zaterdag 13 april
WedstrijdUitslag
Refleks A2 - Avanti A39 - 6
Refleks C2 - Avanti C33 - 9
Avanti 9 - Refleks 6
Refleks B1 - Avanti B2
Avanti D1 - Refleks D1
Avanti D5 - Refleks D3
Avanti E2 - Refleks E2
Avanti E5 - Refleks E4
Avanti D2 - Refleks D2
Refleks E3 - Twist E2
Avanti F1 - Refleks F2
Refleks C1 - Avanti C1
 
Vrijdag 12 april
WedstrijdUitslag
KVS A1 - Refleks A1
 
Dinsdag 09 april
WedstrijdUitslag
Refleks 4 - Avanti 4
Refleks E1 - ALO E1
Refleks B2 - ALO B2
 
Maandag 08 april
WedstrijdUitslag
Avanti 5 - Refleks 5
 
Zondag 31 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - Phoenix 321 - 21
Refleks 4 - Sporting West 314 - 9
Refleks 5 - Sporting Trigon 521 - 31
Refleks 6 - Fortuna/Delta Logistiek 7
 
Zaterdag 30 maart
WedstrijdUitslag
Achilles (Hg) F4 - Refleks F27 - 9
Refleks F1 - Meervogels/F?ca F18 - 11
Refleks E4 - Dijkvogels E211 - 9
Refleks E3 - Phoenix E49 - 9
Pernix E1 - Refleks E17 - 15
Madjoe D4 - Refleks D39 - 6
DES (D) A2 - Refleks A221 - 8
Fortuna/Delta Logistiek E2 - Refleks E219 - 15
Achilles (Hg) B1 - Refleks B113 - 8
Refleks D1 - Maassluis D114 - 9
Refleks C1 - Fortuna/Delta Logistiek C223 - 11
Refleks A1 - Meervogels/F?ca A222 - 19
Refleks 2 - ADOS 219 - 14
Refleks 1 - ADOS 121 - 12
 
Vrijdag 29 maart
WedstrijdUitslag
Refleks C2 - Nexus C17 - 8
 
Donderdag 28 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - Merwede/Multiplaat 325 - 16
 
Zondag 24 maart
WedstrijdUitslag
Keep Fit '70 4 - Refleks 614 - 12
Sporting Trigon 4 - Refleks 415 - 18
AW/DTV 4 - Refleks 520 - 16
DOT (O) 2 - Refleks 322 - 22
 
Zaterdag 23 maart
WedstrijdUitslag
Die Haghe B2 - Refleks B211 - 2
Refleks A2 - Vriendenschaar (B) A215 - 4
Refleks F2 - KVS/Maritiem F226 - 9
WION C1 - Refleks C210 - 2
Refleks D3 - Meervogels/F?ca D38 - 5
Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E113 - 8
ODO E4 - Refleks E414 - 2
Futura E2 - Refleks E34 - 11
Refleks E2 - RWA E222 - 2
Futura F1 - Refleks F10 - 34
KIOS (N) 1 - Refleks 126 - 19
Refleks B1 - KVS/Maritiem B118 - 19
Excelsior (D) A1 - Refleks A114 - 13
KIOS (N) 2 - Refleks 214 - 17
Refleks D2 - Achilles (Hg) D210 - 10
ONDO (G) D1 - Refleks D16 - 9
 
Zondag 17 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 6 - DeetosSnel 1215 - 11
Refleks 4 - ALO 317 - 20
Refleks 5 - ZKV (Za) 416 - 12
 
Zaterdag 16 maart
WedstrijdUitslag
Refleks A1 - ODO A121 - 6
Refleks C1 - TOP/SolarCompleet C212 - 11
Refleks 1 - EKVA 121 - 25
Refleks 2 - EKVA 224 - 12
Refleks F1 - HKV/Ons Eibernest F115 - 9
Refleks C2 - OZC C27 - 6
Olympia (S) A2 - Refleks A26 - 17
Refleks B2 - KVS/Maritiem B215 - 13
TOP/SolarCompleet D5 - Refleks D22 - 18
ONDO (G) D4 - Refleks D33 - 7
TOP/SolarCompleet E1 - Refleks E111 - 10
ONDO (G) E2 - Refleks E214 - 13
Refleks E4 - KVS/Maritiem E410 - 15
Refleks E3 - Achilles (Hg) E26 - 6
 
Zondag 10 maart
WedstrijdUitslag
Refleks 4 - Swift (A) 312 - 14
Refleks 3 - Fortuna/Delta Logistiek 418 - 21
Refleks 6 - Ten Donck 48 - 13
 
Zaterdag 09 maart
WedstrijdUitslag
ONDO (G) B1 - Refleks B123 - 10
Tempo C2 - Refleks C114 - 22
Refleks 2 - GKV (H) 220 - 17
Refleks 1 - GKV (H) 127 - 20
Excelsior (D) C2 - Refleks C23 - 7
Refleks D1 - Die Haghe D111 - 11
Refleks D2 - LYNX D18 - 3
Avanti/Flexcom A3 - Refleks A212 - 15
Refleks F2 - LYNX F123 - 8
ALO E4 - Refleks E42 - 19
Refleks E3 - Meervogels/F?ca E211 - 10
Avanti/Flexcom E2 - Refleks E26 - 12
ALO E1 - Refleks E16 - 10
Refleks D3 - KVS/Maritiem D36 - 2
Refleks A1 - DES (D) A122 - 9
 
Zondag 03 maart
WedstrijdUitslag
OKV 4 - Refleks 513 - 18
OKV 3 - Refleks 413 - 24
 
Zaterdag 02 maart
WedstrijdUitslag
Triaz 2 - Refleks 215 - 19
Vriendenschaar (B) A2 - Refleks A213 - 23
 
Zaterdag 23 februari
WedstrijdUitslag
Refleks C2 - Maassluis C33 - 9
Refleks B2 - Dijkvogels B25 - 18
 
Dinsdag 19 februari
WedstrijdUitslag
Refleks D2 - Futura D18 - 8
 
Zondag 17 februari
WedstrijdUitslag
Dubbel Zes 3 - Refleks 612 - 12
 
Zaterdag 16 februari
WedstrijdUitslag
Fortuna/Delta Logistiek D1 - Refleks D113 - 5
Refleks C1 - Avanti/Flexcom C114 - 15
Nikantes A1 - Refleks A110 - 25
Atlantis 1 - Refleks 119 - 18
Dubbel Zes F1 - Refleks F25 - 24
Refleks E4 - ONDO (G) E66 - 11
Refleks B1 - Fortuna/Delta Logistiek B212 - 11
Fortuna/Delta Logistiek E5 - Refleks E316 - 8
Achilles (Hg) F1 - Refleks F18 - 10
Dubbel Zes D2 - Refleks D30 - 17
Refleks E2 - Futura E112 - 10
Refleks E1 - Die Haghe E112 - 11
Refleks A2 - Gemini A114 - 14
ONDO (G) B3 - Refleks B211 - 5
Futura D1 - Refleks D26 - 6
 
Dinsdag 12 februari
WedstrijdUitslag
Refleks B2 - Die Haghe B210 - 14
 
Zondag 10 februari
WedstrijdUitslag
BEP 4 - Refleks 521 - 17
Sporting Delta 7 - Refleks 617 - 19
DeetosSnel 4 - Refleks 3 (tijd gewijzigd)14 - 19
 
Zaterdag 09 februari
WedstrijdUitslag
Refleks E1 - ALO E114 - 9
Refleks C2 - Avanti/Flexcom C54 - 7
Refleks 2 - IJsselvogels 217 - 16
GKV (H) D1 - Refleks D21 - 5
Achilles (Hg) D1 - Refleks D15 - 26
Refleks C1 - Achilles (Hg) C115 - 10
HKV/Ons Eibernest B1 - Refleks B120 - 6
Refleks 1 - IJsselvogels 118 - 19
KVS/Maritiem F1 - Refleks F18 - 6
Avanti/Flexcom F2 - Refleks F2
Refleks E2 - ALO E516 - 13
Valto E2 - Refleks E310 - 3
 
Dinsdag 05 februari
WedstrijdUitslag
Refleks F2 - HKV/Ons Eibernest F212 - 6
 
Zondag 03 februari
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - Tilburg 315 - 15
Refleks 4 - Die Haghe 419 - 18
Refleks 6 - Conventus 516 - 12
Refleks 5 - KZ Dana?n 414 - 18
 
Zaterdag 02 februari
WedstrijdUitslag
Refleks F1 - VEO F114 - 8
Refleks E4 - Avanti/Flexcom E47 - 6
Refleks D1 - Avanti/Flexcom D112 - 6
KVS/Maritiem C1 - Refleks C110 - 9
ONDO (G) A2 - Refleks A113 - 17
Reeuwijk 2 - Refleks 212 - 16
Refleks B1 - Valto B113 - 13
Excelsior (D) B1 - Refleks B212 - 5
Refleks D2 - Fortuna/Delta Logistiek D49 - 5
Reeuwijk 1 - Refleks 118 - 20
Futura E1 - Refleks E27 - 9
 
Dinsdag 29 januari
WedstrijdUitslag
GKV (H) 1 - Refleks 115 - 23
GKV (H) 2 - Refleks 216 - 22
 
Zondag 27 januari
WedstrijdUitslag
Phoenix 3 - Refleks 324 - 20
Sporting West 3 - Refleks 415 - 15
Sporting Trigon 5 - Refleks 530 - 15
Fortuna/Delta Logistiek 7 - Refleks 619 - 12
 
Zaterdag 26 januari
WedstrijdUitslag
Refleks E1 - Pernix E113 - 6
Refleks A2 - DES (D) A28 - 5
Refleks F2 - Achilles (Hg) F422 - 3
Phoenix E4 - Refleks E34 - 5
Refleks E2 - Fortuna/Delta Logistiek E214 - 12
Refleks D3 - Madjoe D42 - 5
Nexus C1 - Refleks C27 - 3
Maassluis D1 - Refleks D19 - 9
Meervogels/F?ca A2 - Refleks A115 - 24
ADOS 2 - Refleks 211 - 16
ADOS 1 - Refleks 113 - 16
Fortuna/Delta Logistiek C2 - Refleks C18 - 11
Refleks B1 - Achilles (Hg) B110 - 16
Dijkvogels E2 - Refleks E422 - 9
 
Zondag 20 januari
WedstrijdUitslag
Refleks 3 - DOT (O) 221 - 10
Refleks 6 - Keep Fit '70 419 - 16
Refleks 5 - AW/DTV 425 - 9
Refleks 4 - Sporting Trigon 415 - 11
 
Zaterdag 19 januari
WedstrijdUitslag
Refleks C2 - WION C14 - 15
Refleks A2 - Olympia (S) A214 - 8
Achilles (Hg) D2 - Refleks D28 - 8
Refleks B2 - Fortuna/Delta Logistiek B412 - 13
Refleks A1 - Excelsior (D) A113 - 15
Refleks E4 - ODO E46 - 8
Refleks E3 - Futura E28 - 7
RWA E2 - Refleks E20 - 20
Refleks F1 - Futura F121 - 1
Refleks D1 - ONDO (G) D113 - 11
KVS/Maritiem B1 - Refleks B118 - 10
Refleks 2 - KIOS (N) 215 - 15
Refleks 1 - KIOS (N) 111 - 19
 
Dinsdag 15 januari
WedstrijdUitslag
Refleks D2 - TOP/SolarCompleet D519 - 13
 
Zondag 13 januari
WedstrijdUitslag
ZKV (Za) 4 - Refleks 515 - 24
DeetosSnel 12 - Refleks 619 - 16
ALO 3 - Refleks 414 - 22
 
Zaterdag 12 januari
WedstrijdUitslag
KVS/Maritiem B2 - Refleks B212 - 7
Refleks D3 - ONDO (G) D47 - 4
OZC C2 - Refleks C24 - 10
Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E112 - 4
Refleks A2 - Meervogels/F?ca A312 - 13
Refleks E2 - ONDO (G) E210 - 11
HKV/Ons Eibernest F1 - Refleks F18 - 8
EKVA 1 - Refleks 122 - 28
EKVA 2 - Refleks 216 - 22
ODO A1 - Refleks A18 - 27
TOP/SolarCompleet C2 - Refleks C19 - 10
Merwede/Multiplaat 3 - Refleks 319 - 21
Achilles (Hg) E2 - Refleks E35 - 8
 
Zaterdag 05 januari
WedstrijdUitslag
Meervogels/F?ca F1 - Refleks F116 - 10
Meervogels/F?ca D3 - Refleks D37 - 3
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
26Beau Posthumus(16)
27Ed Brouwer(55)
27Paul Kraakman(41)
28Leon Heesterman(17)
28Mats Bongers(8)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks