Beste Refleksers,
De narcissen staan in bloei, de temperatuur wordt aangenamer en dus staat de voorjaarscompetitie weer voor de deur. Wij kijken er naar uit om iedereen weer in de kantine te ontvangen. De veldtrainingen zijn voor veel teams begonnen, maar Refleks B1 heeft de focus nog volop op de zaal gericht. Morgen (22-03-2025) speelt onze B1 in de kwartfinale van het Nederlands Kampioenschap. Via deze weg wensen wij de B1 heel veel succes toe! Wij zijn trots op de prestaties tot nu toe en verwachten morgen om 11.15 uur een volle Schilp, zodat de spelers van de B1 voldoende support krijgen. Verder feliciteren wij graag alle andere kampioenen van de zaalperiode.
Kantine
Tijdens de afgelopen winterperiode is er veel werk in de kantine verzet. Er is opgeruimd, schoongemaakt en de keukenspullen zijn opnieuw ingericht. Op het terras zijn de paarse plantenbakken inmiddels gevuld met aarde. Komend weekend worden deze potten met dank aan GroenRijk ‘t Haantje, Janson Makelaardij en de Vrienden van Refleks ook van groen voorzien. Op die manier vrolijken wij ons terras verder op. Komende maandag 24 maart om 19.30 uur verzorgt de kantinecommissie een bardiensttraining. Wij gaan uit van een hoge opkomst, zodat iedereen zijn/haar bardienst goed uit kan voeren. Zorg dat je erbij bent!
De afgelopen winterperiode zijn wij daarnaast zeer zuinig omgegaan met ons energieverbruik. Soms was dit te merken doordat de kantine niet goed warm was, maar dit heeft wel geresulteerd in een significante kostenbesparing. Het is goed om te zien dat de aanpak werkt. Tijdens de trainingen koelt het de komende periode nog flink af. Het is van belang om de warmte binnen te houden. De klapdeuren moeten dus zoveel mogelijk gesloten worden.
Openstaande vacatures
De afgelopen periode hebben wij meermaals een oproep gedaan om een aantal belangrijke functies ingevuld te krijgen. Wij zijn verheugd om te melden dat wij in de afgelopen periode twee belangrijke functies in hebben kunnen vullen:
- Richard Huesken – voorzitter Technische Commissie (TC);
- Remco van der Hoeven – voorzitter Jeugd Technische Commissie (JTC).
Richard en Remco zijn ondertussen al ingestroomd in deze functies, zodat er in de laatste periode van dit seizoen een goede overdracht plaats kan vinden. Wij zijn ervan overtuigd dat we op deze manier een stabiele basis creëren voor alle korfbalzaken in de komende seizoenen.
Voor de overige openstaande vacatures zijn wij nog steeds hard opzoek naar een goede invulling. De functies ‘Voorzitter’ en ‘Penningmeester’ hebben hierbij onze grootste prioriteit.
Kennisgeving strafrechtelijk onderzoek
Afgelopen februari hebben wij helaas kennisgenomen van een strafrechtelijk onderzoek waarbij de verdachte aan Refleks gerelateerd is. Op 14 februari hebben wij in samenwerking met de gemeente Rijswijk en de GGD een brief aan alle leden verstuurd om informatie te verstrekken. Tot op heden is hier geen nieuwe informatie over beschikbaar. Indien iemand nog vragen heeft of behoefte heeft aan een gesprek, staat het bestuur hiervoor open. Op de achtergrond blijven wij hierover in contact met de gemeente Rijswijk.
Evenementen & Communicatie
De komende periode staan er ook weer diverse gezellige activiteiten op de planning. De volgende evenementen kan iedereen alvast in de agenda zetten:
- 5 april 2025: Café ‘t Paaltje
- 5 april 2025: Pizza Pubquiz – C & B
- 10 mei 2025: Feestavond -1001 nachten
- 31 mei 2025: Laatste thuiswedstrijden
- 28 juni 2025: Afsluitdag seizoen 24/25
Bovenstaande opsomming is een eerste indicatie. Houd de website en/of sociale media kanalen in de gaten voor meer informatie over de komende evenementen.
Sportieve groet,
Het bestuur