Agenda
01-07 Jubileumreceptie
12-06 Special Olympics 2021
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Er zijn geen wedstrijden
deze week.
 
 
 
 
 
20-10-2019Trainingstijden zaal 2019-2020

Vanaf dinsdag 5 november gaan we weer trainen in de zaal, omdat we als club groeien en er helaas niet genoeg zalen zijn, zullen we voor 2 teams op vrijdag moeten uitwijken naar de gymzaal van de Steenvoordeschool.
Gelukkig hebben we op dinsdag en vrijdag nog wel de Schilp voor de andere teams.

Om alles eerlijk te verdelen werken we met 2 periodes, ook voor de A en Senioren, dus let goed op de tijden. Periode 1 loopt van 5 november t/m 17 januari en periode 2 van 21 januari t/m 27 maart.

Dinsdag:
Periode 1:

17.30 tot 18.30 uur
Veld 1: F1, E1, E2, E3
Veld 2: D2, D3

18.30 tot 19.30 uur
Veld 1: D1 en C1
Veld 2: C2 en C3

19.30 tot 20.30 uur
Veld 1: B1 en B2
Veld 2: A1 en A2 (even week)
              A2 en A3 (oneven week)

20.30 tot 22.00 uur
Veld 1: R1 en R2

20.30 tot 21.30 uur
Veld 2: R3/R4 en A3 (even week)
                               A1 (oneven week)

21.30 tot 22.30 uur
Veld 1: R5

Periode 2:
17.30 tot 18.30 uur
Veld 1: F1, E1, E2, E3
Veld 2: D2, D3

18.30 tot 19.30 uur
Veld 1: D1 en C1
Veld 2: C2 en C3

19.30 tot 20.30 uur
Veld 1: B1 en B2
Veld 2: A1 en A2 (even week)
              A2 en A3 (oneven week)

20.30 tot 22.00 uur
Veld 1: R1 en R2

20.30 tot 21.30 uur
Veld 2: R5 en A3 (even week)
                         A1 (oneven week)

21.30 tot 22.30 uur
Veld 1: R3/4

Donderdag:
21.30 tot 22.30 uur veld 1: R1 en R2
of
20.00 tot 22.00 uur veld 2: R1 en R2
Schema is bij de trainers van de selectie bekend

Vrijdag:
Periode 1

Zaal Gymzaal Steenvoordeschool
17.30 tot 18.30 uur E1 en E2

Schilp
17.30 tot 18.30 uur
Veld 1: F1, E3 en D1
Veld 2: D2, D3
Tussenstuk: Kangoeroes

18.30 tot 19.30 uur
Veld 1: C1 en C2
Veld 2: C3, G korfbal en recreanten

19.30 tot 20.30 uur
Veld 1: B1 en B2
Veld 2: R7 en A3

20.30 tot 21.30 uur
Veld 1: A1 en A2
Veld 2: R5 en R6

21.30 tot 22.30 uur
Veld 1: S3 en S4

Periode 2
Zaal Gymzaal Steenvoordeschool

17.30 tot 18.30 uur F1 en E3

Schilp
17.30 tot 18.30 uur
Veld 1: E1, E2 en D1
Veld 2: D2, D3
Tussenstuk: Kangoeroes

18.30 tot 19.30 uur
Veld 1: C1 en C2
Veld 2: C3, G korfbal en recreanten

19.30 tot 20.30 uur
Veld 1: B1 en B2
Veld 2: A1 en A2

20.30 tot 21.30 uur
Veld 1: R7 en A3
Veld 2: R3 en R4

21.30 tot 22.30 uur
Veld 1: R5 en R6

Er wordt niet getraind op:
8 november: Veld 2 is niet beschikbaar van 18.30 tot 20.30 uur, dit betekent dat R7 en de G korfbal en recreanten niet trainen. Voor de A3 is er een andere oplossing bedacht. De C1, C2 en C3 trainen voor een keer samen.
29 november van 17.30 tot 18.30 uur (Sinterklaasfeest)
19 december: Selectie traint niet
24 december t/m 3 januari
25 februari t/m 28 februari


<< Terug
 
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
2Trix Eygenraam(61)
6Tessa Jense(12)
6Chris van de Coevering(30)
6Janine Huesken(41)
6Dani Meijer(14)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks