Agenda
15-12 Kerstukjes maken
22-12 Café het paaltje - Gourmetten
29-12 Oliebollen verkoop
05-01 Nieuwsjaarsreceptie
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 15-12
TijdWedstrijd
09:00 Meervogels/F?ca E2 - Refleks E3
09:15 Refleks E2 - Avanti/Flexcom E2
09:15 Refleks E4 - ALO E4
09:15 Refleks E1 - Tempo E1
10:15 Refleks C1 - Tempo C2
11:15 Refleks B1 - ONDO (G) B1
12:00 LYNX D1 - Refleks D2
12:15 Refleks A2 - Avanti/Flexcom A3
12:15 Refleks C2 - Excelsior (D) C2
13:00 Die Haghe D1 - Refleks D1
13:00 LYNX F1 - Refleks F2
14:05 Dijkvogels B2 - Refleks B2
16:10 DES (D) A1 - Refleks A1
Zondag 16-12
TijdWedstrijd
11:30 Fortuna 4 - Refleks 3
13:20 Swift (A) 3 - Refleks 4
14:00 Ten Donck 4 - Refleks 6
 
 
 
 
 
Refleks E1

Trainer(s) : Ralf van Nienes, Natascha Jense-Spaans

Dames:
Lianne van Nienes
Noa Jense
Tess Franken
Heren:
Finn van der Meulen
Stijn Huesken




Wedstrijdprogramma:
15-12-18Refleks E1 - Tempo E1 
12-01-19Refleks E1 - TOP/SolarCompleet E1 
26-01-19Refleks E1 - Pernix E1 
09-02-19Refleks E1 - ALO E1 
16-02-19Refleks E1 - Die Haghe E1 
09-03-19ALO E1 - Refleks E1 
16-03-19TOP/SolarCompleet E1 - Refleks E1 
23-03-19Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E1 
30-03-19Pernix E1 - Refleks E1 

Uitslagen:
08-12-18Die Haghe E1 - Refleks E17 - 10
01-12-18Tempo E1 - Refleks E17 - 15
24-11-18Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E1 -
17-11-18Refleks E1 - Fortuna E116 - 16
13-11-18HKV/Ons Eibernest E1 - Refleks E1 -
13-10-18ONDO (G) E1 - Refleks E16 - 12
06-10-18Refleks E1 - ALO E110 - 7
29-09-18Refleks E1 - Fortuna/Delta Logistiek E119 - 11
22-09-18Fortuna/Delta Logistiek E1 - Refleks E111 - 11
15-09-18Refleks E1 - ONDO (G) E118 - 5
08-09-18ALO E1 - Refleks E16 - 10
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
17Stefan Helgers(22)
17Miranda Breman(50)
19Goof Maljaars(9)
21Ghizlan Bouzhou(16)
22Mirjam Heesterman(46)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks