Agenda
06-04 Super Bingo
13-07 Afsluitdag 2019
Overzicht >>
 

Wedstrijden deze week
Zaterdag 16-02
TijdWedstrijd
09:00 Achilles F1 - Refleks F1
09:15 Refleks E4 - ONDO (G) E6
09:15 Refleks E1 - Die Haghe E1
09:15 Refleks E2 - Futura E1
10:00 Fortuna E5 - Refleks E3
10:15 Refleks C1 - Avanti/Flexcom C1
11:05 Dubbel Zes F1 - Refleks F2
11:15 Refleks B1 - Fortuna B2
12:00 Fortuna D1 - Refleks D1
12:15 Refleks A2 - Gemini A1
12:55 ONDO (G) B3 - Refleks B2
13:00 Dubbel Zes D2 - Refleks D3
13:00 Futura D1 - Refleks D2
15:30 Nikantes A1 - Refleks A1
17:50 Atlantis 1 - Refleks 1
Zondag 17-02
TijdWedstrijd
14:15 Dubbel Zes 3 - Refleks 6
Dinsdag 19-02
TijdWedstrijd
18:30 Refleks D2 - Futura D1
 
 
 
 
 
Refleks E4

Trainer(s) : Sandy van den Berg, Beau Posthumus, Niels Passchier

Dames:
Esmee van Wanrooij
Irene Kraakman
Heren:
Goof Maljaars
Stef Glas
Thijs Harteveld
Wesley Jol




Wedstrijdprogramma:
09-03-19ALO E4 - Refleks E4 
16-03-19Refleks E4 - KVS/Maritiem E4 
23-03-19ODO E4 - Refleks E4 
30-03-19Refleks E4 - Dijkvogels E2 
13-04-19Avanti E5 - Refleks E4 

Uitslagen:
16-02-19Refleks E4 - ONDO (G) E6 -
02-02-19Refleks E4 - Avanti/Flexcom E47 - 6
26-01-19Dijkvogels E2 - Refleks E422 - 9
19-01-19Refleks E4 - ODO E46 - 8
22-12-18KVS/Maritiem E4 - Refleks E415 - 8
15-12-18Refleks E4 - ALO E411 - 4
08-12-18ONDO (G) E6 - Refleks E48 - 7
24-11-18Avanti/Flexcom E4 - Refleks E421 - 3
17-11-18Refleks E4 - Fortuna E4 -
13-10-18ALO E4 - Refleks E47 - 9
06-10-18Refleks E4 - Achilles (Hg) E35 - 10
29-09-18Refleks E4 - Futura E23 - 6
22-09-18Futura E2 - Refleks E43 - 5
15-09-18Refleks E4 - ALO E43 - 14
08-09-18Achilles (Hg) E3 - Refleks E414 - 1
28-08-18Refleks E4 - Die Haghe E3 -
E-mailadres:

Wachtwoord:

Blijf ingelogd
Wachtwoord vergeten?

BestUURtje
Log in om de keek op de
week te lezen.

Verjaardagen
16Dewi Ringeling(11)
16Mariska Keijzer-Krijt(41)
18Emile Roeleven(14)
18Bodille de Vries(11)
19Frank de Jong(31)

Volg Refleks via facebook.com/kvrefleks Volg Refleks via twitter.com/kvrefleks