Trainingstijden veld
Dinsdag
Team | Tijd | Veld |
F1 / F2 / F3 | 18:00 – 19:15* | 1 |
E1 / E2 / E3 | 18:00 – 19:15* | 2 |
D1 / D2 | 18:00 – 19:15 | 3 en 4 |
C1 / C2 | 18:00 – 19:15 | 5 en 6 |
C3 | ||
B1 / B2 | 19:15 – 20:30 | 3 en 4 |
Donderdag
Team | Tijd | Veld |
C1 | 19:15 – 20:30 | 3 |
B1 | 19:15 – 20:30 | 4 |
Vrijdag
Team | Tijd | Veld |
F1 / F2 / F3 | 18:00 – 19:15* | 1 |
E1 / E2 / E3 | 18:00 – 19:15* | 2 |
D1 / D2 | 18:00 – 19:15 | 3 en 4 |
C2 / C3 | 18:00 – 19:15 | 5 en 6 |
B2 | 19:15 – 20:30 | 2 |
Zaterdag
Team | Tijd | Veld |
Kangoeroes | 10:00 – 11:00 | 3 |
* De trainingen kunnen ook korter duren ivm de spanningsboog van de kinderen, zorg ervoor dat u als ouder minimaal vanaf 19:00 uur op het veld aanwezig bent.
Zaaltrainingen 2023-2024
Vanaf dinsdag 24 oktober 2023 trainen we in de zaal. Hieronder vinden jullie de trainingstijden.
De Schilp (Schaapweg 4 in Rijswijk) en Parkrijk (Montessorischool Parkrijk – Parelmoervlinderlaan 102 in Rijswijk) zijn gehuurd van 24 oktober 2023 t/m 15 maart 2024
De Piramide (Rooms Katholieke Basisschool – P.C. Boutenslaan 2 in Rijswijk) is gehuurd op dinsdag van 31 oktober 2023 t/m 15 maart 2024
Mocht je als team een keer niet willen trainen houd er dan rekening mee dat we 8 weken van te voren de zaal af moeten zeggen anders moeten we de zaalhuur betalen.
Geen training op:
1 december van 17.30 tot 18.30 uur
5 december van 17.30 tot 19.30 uur
25 december t/m 29 december
Dinsdag
Team | Tijd | Veld | Locatie |
F1, F2, D2 | 17.30 – 18.30 | Veld 1 | De Schilp |
E1, E2 | 17.30 – 18.30 | Veld 2 | De Schilp |
F3 – E3 | 18.00 – 19.00 | De Pyramide | |
D1 – C3 | 18.30 – 19.30 | Veld 1 | De Schilp |
C1 – C2 | 18.30 – 19.30 | Veld 2 | De Schilp |
B1 – B2 | 19.30 – 20.30 | Veld 1 | De Schilp |
A1 – A2 | 19.30 – 20.30 | Veld 2 | De Schilp |
S1 – S2 | 20.30 – 22.30 | Veld 1 | De Schilp |
S3/S4 – S6* | 20.30 – 21.30 | Veld 2 | De Schilp |
S5 – S7* | 21.30 – 22.30 | Veld 2 | De Schilp |
* Er wordt op 1 januari gewisseld van tijd.
Donderdag
Van 24 oktober tot 27 november:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
B1 – A1 | 19.00 – 20.15 | Veld 2 | De Schilp |
R1 – R2 | 20.15 – 22.00 | Veld 2 | De Schilp |
Van 27 november tot 16 februari:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
B1 – A1 | 19.30 – 20.30 | Veld 2 | De Schilp |
R1 – R2 | 20.30 – 22.30 | Veld 2 | De Schilp |
Na 16 februari:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
B1 – A1 | 19.00 – 20.15 | Veld 2 | De Schilp |
R1 – R2 | 20.15 – 22.00 | Veld 2 | De Schilp |
Vanaf 24 oktober:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
G – korfbal | 19.00 – 20.00 | Parkrijk |
Vrijdag
Van 24 oktober tot 27 november:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
Gehele F | 17.30 – 18.30 | Veld 1 | De Schilp |
Gehele E | 17.30 – 18.30 | Veld 2 | De Schilp |
D2 – D1 | 18.30 – 19.30 | Veld 1 | De Schilp |
C3 – | 18.30 – 19.30 | Veld 2 | De Schilp |
A2 – B2 | 19.30 – 20.30 | Veld 1 | De Schilp |
C1 – C2 | 19.30 – 20.30 | Veld 2 | De Schilp |
S3 – S4 | 20.30 – 21.30 | Veld 1 | De Schilp |
S5 – S6 | 20.30 – 21.30 | Veld 2 | De Schilp |
Van 27 november tot 16 februari:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
F1 – F2 | 17.30 – 18.30 | De Pyramide | |
E1 – E2 | 18.30 – 19.30 | De Pyramide | |
D2 – D1 | 18.30 – 19.30 | Veld 1 | De Schilp |
C3 – E3 – F3 | 18.30 – 19.30 | Veld 2 | De Schilp |
A2 – B2 | 19.30 – 20.30 | Veld 1 | De Schilp |
C1 – C2 | 19.30 – 20.30 | Veld 2 | De Schilp |
S3 – S4 | 20.30 – 21.30 | Veld 1 | De Schilp |
S5 – S6 | 20.30 – 21.30 | Veld 2 | De Schilp |
Na 16 februari:
Team | Tijd | Veld | Locatie |
Gehele F | 17.30 – 18.30 | Veld 1 | De Schilp |
Gehele E | 17.30 – 18.30 | Veld 2 | De Schilp |
D2 – D1 | 18.30 – 19.30 | Veld 1 | De Schilp |
C3 – | 18.30 – 19.30 | Veld 2 | De Schilp |
A2 – B2 | 19.30 – 20.30 | Veld 1 | De Schilp |
C1 – C2 | 19.30 – 20.30 | Veld 2 | De Schilp |
S3 – S4 | 20.30 – 21.30 | Veld 1 | De Schilp |
S5 – S6 | 20.30 – 21.30 | Veld 2 | De Schilp |
Zaterdag
Team | Tijd | Veld | Locatie |
Kangoeroes | 10.00 – 11.00 | Parkrijk |
De kangoeroes trainen vanaf 10 november. De zaal is niet beschikbaar op 25 november.